ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Якщо не дати народу зброю, ми будемо нацією рабів.

опубліковано : 22.05.2017


Найголовніше і найважливіше - це дати народу зброю. Ага, ви скажете. А я вам відповім, що з найдавніших часів, якщо комусь заборонено було мати зброю, то це рабам, рабам і божевільним, от їм не давали зброю. І якщо людині не дозволяють мати зброю, значить, він раб. До тих пір, поки існують заборони на володіння зброєю, нічого толком не буде. Ось я приїжджаю в Латвію, половина там росіян, такі ж алкаші як ... Заходиш в магазин, купуєш собі пістолет, і народ має зброю. Росіяни чи латиші - у всіх зброя, і всі ведуть себе дуже коректно, і ніхто бабусю ніяку на вулиці не ображає, навіть самий п'яний російський мужик, бо знає, що бабуся витягне зараз «шпалер» і себе захистить. І хуліганства немає ніякого, і ніхто нікого не вбиває. Так от, починатися повинно саме з цього, з озброєння народу.


Я був радянським шпигуном чотири роки в Швейцарії. У Швейцарії озброєний весь народ, і це Макіавеллі чотири або п'ять століть сказав, що швейцарці краще за всіх озброєні і вони самі вільні. Це ознака свободи.


До тих пір, поки народ не матиме зброї, доти це буде нація рабів, ось так, і менталітет буде рабський, і люди будуть дивитися на своїх начальників, як на якихось небожителів, які їм наказують. Озброєний народ - це вільний народ. В Америці, там і негри і кого там тільки немає, але, приїжджаю я в Америку теж, зустрічає мене вже покійний американський письменник Том Кленсі. Я кажу, Том, у тебе зброя є, давай підемо, постріляємо. Він дістає автомат Калашникова. Кажу, слухай, а якщо вороги до тебе полізуть. Він відповідає: до мене не полізуть. Він перевернув мій душевний світ цією фразою: до мене не полізуть. Немає там такого, що якщо гарний будинок, от, давайте туди заліземо. У фільмах це показують.


Але я повторюю, що реконструкція всього, ось цієї армії, повинна починатися з озброєння народу. А то шпана по вулиці ходить, якісь малолітки, їх там чоловік двадцять, і вони нападають на перехожих, і перехожі ховаються в під'їздах. Це нація боягузів. Дайте нам зброю. Ось тут в Англії я маю зброю.

Джерело: Віктор Суворов, радянський розвідник та письменник


ГАРЯЧІ НОВИНИ:

На Львівщині розшукують зниклу студентку із Червонограда.

Як українці виходитимуть на пенсію: вік, стаж, умови.

У водоймищі смт. Жвирка втопився чоловік.

Діти відтепер можуть розпоряджатися аліментами.

Головна котельня Червонограда не подаватиме тепло до смт. Гірник.

Літо не за горами: куди планують червоноградці поїхати відпочивати?

Пошир для друзів!ЦІКАВО :

ЧервоноградЗагрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна