КУРС ВАЛЮТ

ПОГОДА

МИ У ФЕЙСБУЦІ


ОПИТУВАННЯ

Більше опитуваннь
👇

Ким була колись всім відома "Загорецька Людмила Степанівна"? (12+)

опубліковано : 25.12.2017


Багатьом уже встигла сподобатися та полюбитися львівська команда "Загорецька Людмила Степанівна". Хлопці зачаровують та закохують у себе своїм своєрідним інтелектуальним гумором.

Отже... Коли та як створювалася команда ? Хто її учасники? Який був задум?....
По..о.й-ї-ха-ли.и..ии!!!


«Це хто такі?». Це не одна жінка, а четверо хлопців! «Загорецька Людмила Степанівна» — назва команди КВН, що з’явилася у Львові у далекому 2011 році. Сашко Лопушанський, Віктор Розовий, Святослав Антіпов та Андрій Лазарець — четвірка, яка заінтригувала прихильників КВНу оригінальною назвою, класними жартами і... невидимими учасниками.


Історія у них - "мексиканська". Спочатку була велика родина «Наслідки Політехніки». З неї вийшло дві команди: «5 Х 1.70м» і «Пазітів». Четвірка хлопців була у «5 Х 1.70», але ця команда себе вичерпала – тож було створено «Загорецьку Людмилу Степанівну», яка ще також в ютубі називалася "Kurwa Matj" та виложувала у мережу трохи "матюкливі" кліпчики про контрабандистів.


То які ж вони були до того, як вибороли перше місце у цьогорічній "Лізі сміху" дивіться самі у підбірці відео.Пошир для друзів!


РЕКЛАМА :Loading...сторінка : Блог Червонограда | Головна