ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТА



Робота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Українцям заборонили оформляти паспорти старого зразка.

опубліковано : 24.03.2018


Кабінет міністрів України заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у вигляді книжки, як це робилося раніше.

Відповідні зміни внесено до постанови Кабміну "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України" №302 від 25 березня 2015 року, передає nadbugom.in.ua


З документу виключено пункт, який дозволяв оформляти паспорт старого зразка до тих пір, поки всі підрозділи міграційної служби не будуть оснащені матеріально-технічними ресурсами для оформлення ID-карток.


У пояснювальній записці зазначається, що всі підрозділи Міграційної служби вже мають можливості оформляти паспорт в новому вигляді.


Також, у постанові сказано, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України, який не містить безконтактного електронного носія, припиняється з 1 листопада 2016 року, при цьому паспорт без електронного носія, який оформлений і виданий до 1 листопада 2016 дійсний протягом терміну, на який він виданий.


За даними Міністерства внутрішніх справ станом на 13 лютого 2018 оформлено 1542538 паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм в формі ID-карти.


Пошир для друзів!


Пошир для друзів!



ЦІКАВО :




Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна