ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

5 років Майдану та Революції Гідності, а ми стали жити - гірше нікуди.

опубліковано : 21.11.2018


Сьогодні відзначаємо п’яту річницю Майдану, і нажаль, абсолютно ніяких якісних змін у житті пересічні громадяни не відчули.


Вплив подій 5-річної давності ми відчуваємо з Вами кожного дня, виходячи на вулицю та купляючи щось у магазині; оплачуючи товари та послуги; дивлячись чи читаючи новини; ми бачимо скільки загинуло людей на Сході України; спостерігаємо, хто прийшов до влади і як вони знущаються над своїм же населенням.


Так, що ж відбулося в Україні за п’ять років і чому ми опинилися в такому "дні"?


А ми опинилися в такій складній ситуації тому, що нам всім байдуже, абсолютно байдуже на все!


Байдуже все, що не стосується нашого власного якогось інтересу. Нам байдуже на "обпісяний" під’їзд в якому ми живем, ми не піднімемо папірець, який хтось кинув у ліфті; нам абсолютно байдуже на солдатів, що гинуть на Сході і мирних жителів; нам байдуже на людей, які вимушені покинути свої домівки й шукати прихисток на Заході країни. Ми байдуже відносимося до пенсіонерів, інвалідів, до тих хто не доїдає чи не має що пити; байдуже, що багато людей працює по 12-14 годин, щоб прогодувати свою сім’ю. Нам все це байдуже!


І, власне, оця байдужість привела нас до такої страшної та плачевної ситуації в якій ми зараз знаходимося. Власне, ось така байдужість до всього, являється основою того свавілля, яке з нами творить влада. Ми, по суті, стадо баранів, яке можна "стригти", "брити" чи гнати на бойню і нічого ніхто не скаже! І знаєте чому? А тому, що коли женуть на бійню всіх, то здається ніби це загальна проблема, а не моя, і хай хтось інший й вирішує її. Ось така наша сутність, в якій ми опинилися - нам на все наплювати. І з цієї ситуації, мабуть, нема виходу, бо всім байдуже. І тому влада та життя нас поставить перед вибором: або виїжджати із країни, або змиритися і перетворитися остаточно на рабів.


От, до речі, приклад, який показує, що все що відбувається негативне з українцями - заслужено. Протести євробляхерів... От візьміть до уваги, ніхто не вийшов на протести проти вмираючих людей на Донбасі; ніхто не вийшов проти вбивст солдат на Сході України; ніхто не вийшов проти корупції влади, яка зашкалює так, що “Янукович виглядає, як хлопчик в трусиках”, в порівняні з тим, що зараз коїться; ніхто не вийшов проти зруйнованої інфраструктури, загалом проти безнадійності - всім байдуже. Але просто всі побігли та почали перекривати дороги, коли торкнулася справа їх "ржавих євроблях", мусора того, якого понатягували з Євросоюзу.

"Ось - це моє! Моє відро! І за нього я піду і буду вимагати".
І ось це відношення, що відро моє, а країна не моя - привела до цього "дна", у якому ми знаходимося вже 5 років після Майдану, після Революції Гідності.


Вибачте, звичайно, за мінорний настрій, але подія і річниця сумна, і нам важливо розуміти, чому у країні все так погано і треба вже починати щось робити, щоб відбулися зміни на краще.

Журналіст: Олександр ДубінськийПошир для друзів!Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна