ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Скоро вибори: За яким принципом виборцям потрібно підбирати депутатів до міської ради?

опубліковано : 18.02.2020


За яким принципом виборцям потрібно підбирати депутатів до міської ради?


ІНСТРУКЦІЯ/ІНСТРУМЕНТИ КОНТРОЛЮ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТА.


Деколи від мешканців міста можна почути – ''Буду голосувати за кандидата Х, бо він хоч щось робить''


Дехто робить вибір на користь кандидата М виходячи з його партійної приналежності, або тому, що чув про кандидата від своїх знайомих, тощо.


Правильний такий спосіб підбору депутатів чи ні, давайте спробуємо зрозуміти разом.


По перше. Один важливий момент для Вашого розуміння.


На даний момент всі депутати міської (місцевої) ради за свою діяльність не отримують заробітної плати.


Тобто, виходить нібито так, що це, такі собі альтруїсти, які рвуться стати депутатами, при тому витрачають свої власні кошти, щоб потім весь час своєї каденції ще і “безкоштовно” на Вас працювати. В передвиборчий період вони навіть жорстко конкурують між собою, і все це лишень для того, щоб “безкоштовно” робити Вам добро.


Ви дійсно в це вірите?


По друге. Вся діяльність депутатів складається з двох частин:
- “Публічної”
- “Не публічної”


По третє. Треба розділити кандидатів в депутати на дві категорії:
- Категорія “Новачки”
- Категорія “Бувалі”


Обговоримо докладніше.


“Публічна” частина. Як правило, основна її ціль, це відволікання Вашої уваги від другої частини, а саме від “не публічної”. А тому, якщо на Вашому окрузі чинний депутат, або кандидат в депутати поставить лавочки, організує дитячий майданчик, або ще щось інше, особливо не звертайте на це уваги. Це всього лише відволікаюча частина їхньої діяльності.


“Не публічна” частина. Це та діяльність наших депутатів, яку вони публічно не люблять обговорювати. Це результати голосування в сесійній залі за ті чи інші питання. Наприклад: за виділення земельної ділянки під забудову багатоповерхівки, за приватизацію або передачу в користування, за здачу в оренду нерухомості або іншого майна комунальної власності, тощо. Зараз в нашій міській раді таким найчастіше грішать представники забудовників при виділенні землі під нові будівництва.


Саме заради можливості в сесійній залі тиснути на “правильні кнопки” наші депутати-альтруїсти готові жорстко конкурувати між собою та витрачати чималі кошти на свої виборчі кампанії.


Категорія “Новачки”. У кандидатів в депутати категорії "Новачки" більше можливостей Вам щось пообіцяти, їх важко зловити в якихось сумнівних діях, бо вони ще не були депутатами і дій ніяких не робили. В цьому випадку залишається поцікавитися їх робочою біографією та інтуїтивно зробити свій вибір.


Категорія “Бувалі”. Будь-який допитливий виборець легко може отримати в Інтернеті інформацію з результатами голосування Вашого депутата у попередніх скликаннях міської ради.
Достатньо перевірити декілька резонансних голосувань, наприклад щодо виділення земельних ділянок, приватизації нерухомого майна, передачі у власність або в користування іншого майна чи активів комунальної власності, і зробити правильний вибір.
Не варто сподіватися, що Ваш “Бувалий” кандидат в депутати зміниться в кращій бік. Навпаки, в наступну свою каденцію в нього буде досвіт робити це ще з більшим завзяттям.


У висновку можна зауважити, що ідеального рецепту як обрати найдостойнішого немає, але найкраща порада: якщо Ваш депутат вже проявив себе в сумнівних голосуваннях, дайте шанс іншим, але обов'язково використовуйте


Андрій Островський

Пошир для друзів!ЦІКАВО :

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна