ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Як відрізнити симптоми коронавірусу від застуди.

опубліковано : 20.03.2020


Вчені з лікарні Чжуннань при Уханьскому університеті в Китаї повідомили та роз'яснили населенню, як триває захворювання на смертельний коронавірус CоVID-19 та чим перебіг хвороби відрізняється від звичайної застуди.


Новий коронавірус небезпечний в тому числі тим, що його легко сплутати з застудою. Фахівці з Ухані, в якій зафіксували перший спалах CoViD-19, вивчили 138 пацієнтів і розбили перебіг хвороби на періоди.


У захворювання можна виділити дві основні фази.


Перша триває сім днів. Найпоширеніший симптом в перший день цієї фази - лихоманка. Високу температуру зафіксували у 99% пацієнтів. До другого дня з'являється сильна втома. До цих ознак додаються сухий кашель і біль у м'язах. А в деяких випадках - нудота і діарея. Сьомий день знаменує собою завершення цього етапу. А значить, у 85% заражених симптоми підуть на спад. Тоді можна повернутися до роботи, якщо ви на самоізоляції й не контактуєте з іншими людьми.


Однак якщо до сьомого дня у вас виникли проблеми з диханням, значить, почалася друга фаза. Вона триває ще два тижні, але загрожує тільки 15% інфікованих. У цей час необхідно обов'язково звернутися в лікарню, хворому може знадобитися ушпиталення. Смерть від коронавірусу зазвичай настає приблизно на 17-й день. До 21-го дня другий етап закінчується, і пацієнти, що подолали його повинні бути в змозі повернутися до роботи.

Пошир для друзів!ЦІКАВО :

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна