ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Електронне направлення: що це та де взяти?

опубліковано : 18.07.2020


Відповідно до другого етапу мед­реформи, в Центрі первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград є декілька новацій. Заклад продовжує переходити на електронний документообіг, дублюючи записи в амбулаторних картках. На сьогодні вимога часу для отримання реєстрації медичної по­слуги та отримання оплати від НСЗУ – ввести електрон­не направлення від сімей­ного лікаря до вузькопрофільного фахівця.


На підставі цього електронного направлення адміністрація установи подає звітність до Національної служби здоров’я України, остання ж відшкодовує установі кошти за надану послугу пацієнту. Ця звітність також стосується електронного направлення на госпіталізацію, на гастро­скопію, рентгенографію та ін­ші обстеження. У подальшому всі лікарняні листи та довідки теж будуть електрон­ними. Тобто, електронне на­правлення є саме тим «ключем», що дає змогу перевірити і уточнити НСЗУ, якому конк­ретному пацієнту і яка послуга надавалася. Відповідно до цієї елект­ронної звітності, кошти надходитимуть на рахунок медзакладу, і лікарі та інший мед­персонал зможуть отримати заробітну плату.


Електронне направлення генерується медичною інформаційною системою, воно може бути роздруковане на папері (на фото) або бути представленим у вигляді 16-значного цифрового коду, який у вигляді СМС приходить на телефон пацієнта.


Аби отримати направлення, потрібно звернутися до сі­мейного лікаря. Можна прийти особисто, можна зателефонувати, як це роблять деякі пацієнти. Якщо людина має електронне направлення, то прийом для неї буде безкоштовним, усе відшкодує Національна служба здоров’я. В іншому разі пацієнт із власного гаманця має заплатити за прийом, відповідно до розроблених МОЗ тарифів. Якщо хворий ходить на прийом до вузького спе­ціаліста декілька разів, то щоразу брати нове направлення не потрібно. Воно видається на весь період лікування відповідної хвороби.

Направлення не потрібне до стоматолога, гінеколога, психіатра.


Пошир для друзів!ЦІКАВО :

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна