Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?

МИ У ФЕЙСБУЦІ

Хавбек ''Шахтаря'' переведений в дубль через відмову виходити на заміну в грі з ''Ромою''

опубліковано : 28.03.2021

Півзахисник «Шахтаря» Тайсон переведений в дубль. Про це повідомив директор клубу Даріо Срна.

«Під час гри з« Ромою »в 1/8 фіналу ЛЄ Тайсон відмовився від розминки і вийти на заміну. Після цього клуб прийняв рішення - відправив його в дубль, тепер він тренується там»,
- заявив функціонер.

«Це гравець, який багато зробив для «Шахтаря», я особисто з ним багато грав, дружив, але на сьогоднішній день ніхто вище клубу не може бути. Ми всі - професіонали, повинні виконувати свій контракт, поважати клуб, поважати команду. Тайсон цього не зробив, і ми прийняли таке рішення»,
- додав Срна

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» вдома приймав «Рому». «Шахтар» грав активніше весь перший тайм. Але в другій частині зустрічі римляни перестали відбиватися й вони повтікали в атаку, забивши пару голів. У підсумку перемогла «Рома» з рахунком 2:1.

Також, портал vseprosport.ru інформував, що тренер «Роми» Паулу Фонсека прокоментував вихід в чвертьфінал Ліги Європи за підсумками матчів з «Шахтарем».

«З одного боку, я дуже радий тому, що з'явилася можливість ще раз відвідати Україну. Для мене це другий дім. Мені приємно знаходитися в цій атмосфері і бачити вас. З іншого боку, було дуже і дуже складно грати проти «Шахтаря», проти своїх друзів, змагатися з людьми, які дуже багато дали мені в житті. Але якщо говорити про емоції, знову ж таки, мені було дуже приємно сьогодні виявитися в Києві»,