ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

В Україні набрав чинності закон, який звільняє виробників COVID-вакцин від відповідальності.

опубліковано : 28.03.2021


В Україні 27 березня набирає чинності закон, який звільняє виробників вакцин або власника реєстраційного посвідчення від цивільної відповідальності за будь-які наслідки щеплень.


Закон ініціював Кабінет міністрів, зокрема прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Цей документ звільняє виробників від відповідальності за наслідки застосування вакцин та імунобіологічних препаратів від COVID-19, зареєстрованих під зобов'язання для екстреного медичного застосування. У пояснювальній записці зазначається, що такий крок необхідний, аби Україна отримала вакцини проти коронавірусу у межах глобального механізму COVAX.


«З урахуванням обставин, за яких були розроблені вакцини для профілактики Covid-19, що на сьогодні застосовуються в межах дозволу на екстрене застосування для боротьби з пандемією, Учасники механізму COVAX погоджуються звільнити виробників вакцин від відповідальності за певні ризики, що можуть виникнути внаслідок застосування цих вакцин», – йдеться у документі.


Крім того, передбачено й звільнення від відповідальності медичних працівників, якщо вони діяли згідно з інструкціями. У разі настання наслідків щеплень проти коронавірусу держава забезпечує компенсаційні виплати. Відповідно до закону, уряд у місячний термін має розробити та впровадити порядок виплати таких компенсацій.


Нагадаємо, 19 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада схвалила законопроєкт №5247, який звільняє від відповідальності виробників вакцин проти коронавірусу за можливі негативні наслідки щеплення. Глобальна ініціатива COVAX виділить Україні 1,7 мільйона доз вакцини AstraZeneca в рамках першого раунду програми.


Пошир для друзів!ЦІКАВО :

ЧервоноградЗагрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна