ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Бойовий шлях червоноградця -Василя Галамая, активного учасника Революції Гідності.

опубліковано : 20.02.2016

Червоноград виростив та пишається таким героєм, як Василь Галамай.

Василь Галамай - активний учасник Революції Гідності. Це справжній Герой нашого часу.

Василь вперше був на майдані в грудні, тримав Інститутську під час спроби розгону 11 грудня, а 18 лютого, побачивши, як трагічно завершився «мирний наступ» узявши на роботі відпустку за власний рахунок і, не сказавши рідним поїхав знову. 19 лютого зранку разом з побратимами уже були на Майдані і одразу побігли на передову змінити хлопців аби ті трошки відпочили.

Та 20 лютого був важко поранений на Інститутській. Тоді куля потрапила в праву ногу, розтрощила таз, пошматувала органи малого тазу, м’язи, зламала кістку лівої ноги і застрягла.

20 лютого, одразу після поранення Василя занесли до готелю «Україна», де медики зупинили кровотечу, далі відвезли до київської лікарні швидкої допомоги, де наші медики зробили усе можливе, щоб врятувати життя майданівцю, який того страшного дня, озброєний лише мегафоном, вів вперед і пробував координувати діяльність інших хлопців. Швидше за все, саме через цей мегафон у Василя вистрелили, чудово розуміючи, що нейтрайлізовувати потрібно тих, хто попереду і веде за собою інших.

взуття

Впродовж кількох тижнів Василь був нетранспортабельним, але навіть, коли лежав у київській лікарні, не зважаючи на важкий стан, намагався морально підтримати інших поранених побратимів.

Далі було лікування в Чехії. Для нашого надзвичайно енергійного та активного воїна нерухомо лежати місяцями було справжнім випробовуванням. Чотири довгих місяці Василь провів у лікарнях, поки нарешті зміг потрошку стати на ноги і фактично наново вчився ходити.

Пізніше Василь почав збирати допомогу і надсилати її своїм товаришам на передову. Він сам колись служив у десантній 95-й бригаді, багато його побратимів з самого початку війни пішли захищати Україну. І Василь також, ледве ставши на ноги рвався на фронт, але через наслідки від поранення його не взяли.

Восени 2014р. Василь Галамай також балотувався на вибори до Верховної Ради від свого рідного міста Червоноград на Львівщині. Йшов сам, без підтримки жодної з політичних партій, оскільки не довіряє нікому з політиків. Без фінансової підтримки олігархів чи бізнесменів, з допомогою друзів клеїв передвиборчу агітацію на вулицях, приходив на зустрічі з виборцях, просто особисто ходив від будинку до будинку і спілкувався з людьми.

На тих виборах на його окрузі переміг Олег Мусій, медик Майдану, а Василь, не зважаючи на відсутність медійної підтримки та коштів зумів зайняти далеко не останнє місце.

До другої річниці Майдану Василя та інших поранених було нагороджено орденом за Мужність ІІІ ступеня. Щиро вітаємо!

Василь далі веде активне громадське життя, продовжує працювати над втіленням в життя ідеалів, за які вийшов на Майдан. Працює в управлінні соцзахисту Львівської міської ради.

Дивлячись на таких людей, як Василь, ми не повинні опускати руки і розчаровуватись. Ніколи не можна говорити, що Майдан нічого не дав. Усі зміни відбуваються передусім в наших головах, в нашій свідомості. Ми усі чітко маємо зрозуміти, що Революція – це не просто масовий мітинг, а щоденна кропітка робота нас самих в повсякденному житті, це спільне об'єднання наших зусиль в боротьбі за справедливість та гідне життя.

Слава Героям Майдану!


Пошир для друзів!


ДОВІЛЬНІ НОВИНИ :

Пошир для друзів!ЦІКАВО :

ЧервоноградЗагрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Блог Червонограда | Головна