ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

«Стиль життя – здоров’я» - такий урок провели в ЦМБ.

опубліковано : 27.11.2015

nadbugom.in.ua

26 листопада в читальному залі центральної міської бібліотеки було проведено урок-подорож «Стиль життя – здоров’я» для старшокласників ЗСШ №3 (кл. керівник Марунчак Т., бібліотекар Швець С.) присвячений туризму, як одному з видів здорового способу життя людини.

Гості заходу, пропагандисти здорового способу життя Віра Богданівна Олеш – віце –президент благодійного фонду «Еко милосердя», багаторічний громадський активіст м. Соснівки, щирий патріот України,волонтер та Ігор Петрович Ковтун - лікар, громадський діяч.

Цікавою інформацією поділилися гості, зокрема п. Віра розповіла і продемонструвала про велопробіг «Хочемо жити в Україні»,про транскарпатські марафони, які щороку організовуються на Говерлу і присвячені визначній даті, події або людині, про трансєвропейські марафони до Атлантики, тощо. Розповіла про чудові і унікальні куточки Львівщини, Хмельниччини і в цілому України. Як лікар,Ігор Петрович закликав молодих людей цінувати та берегти здоров’я, займатися спортом, зокрема туризмом, а не просиджувати біля комп’ютера, адже рух – це життя.

Наші гості наголосили, що туризм має свої переваги, свої родзинки, це той романтичний світ, який поєднує людину з природою, виховує труднощами, а найголовніше, направлений на збереження здоров?я і має безсумнівний оздоровлюючий ефект. Доповненням до інформації від наших гостей була розгорнути книжкова виставка «Туризм – здоровий спосіб життя».

Про це розповіла Червоноградська центральна бібліотека в одній із соціальних мереж.


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна