ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

ПОСТАНОВА Ради голів Незалежної профспілки гірників України. (Про страйк 10.12.2015)

опубліковано : 01.12.2015

nadbugom.in.ua

У вугільній промисловості України вже протягом тривалого часу зберігається дуже складна ситуація. На всіх підприємствах зберігається заборгованість із виплати заробітної плати.

Мінімізація бюджетних витрат та стратегія керівництва держави спрямовується не на розвиток, а на знищення вугільної промисловості України.

Вимоги шахтарів щодо відновлення соціальних пільг і гарантій працівникам та пенсіонерам так і залишилися поза увагою Президента, Верховної Ради і Кабінету міністрів України.

З 1 вересня 2015 року працівникам галузі не були підвищені тарифні ставки та посадові оклади, згідно з підвищенням мінімальної заробітної плати в країні.

Поза увагою керівництва держави залишилися і рішення ІІІ З’їзду шахтарів України, що відбувся у м. Києві 21-22 квітня 2015 року і на якому були підняті проблеми вугільної промисловості.

Така ситуація стала причиною зростання соціальної напруги у шахтарських регіонах та виникненню стихійних акцій протесту, а в подальшому може призвести до радикальних дій гірників Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Враховуючи це все Рада голів Незалежної профспілки гірників України постановляє:

1). Продовжити передстрайковий стан до 1 червня 2016 року.

2). Членським організаціям НПГУ 10 грудня 2015 року у Міжнародний день прав людини провести: акції протесту із припиненням робіт на 1 годину, проведенням зборів, мітингів на підприємствах, у містах з вимогами виконання Галузевої угоди, колективних договорів, погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення безпечних умов праці та іншими.

3). У разі невиконання вимог НПГУ після проведення акцій протесту 10 грудня 2015 року провести у м. Києві другий етап акцій у вигляді блокування будівель Міністерства енергетики та вугільної промисловості за адресами: вул. Б.Хмельницького, 4 та вул. Хрещатик, 30.

Про таке повідомляє Незалежний профсоюз гірників України на своєму сайті.


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна