ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Червоноградський відділ поліції інформує громадян.

опубліковано : 09.12.2015

Червоноградська поліція повідомила на своїй сторінці в facebook :

« Протягом останніх днів серед червоноградців відбуваються розмови про маніяка, що «розгорнув свою діяльність» у межах міста. Інколи до нас у відділ поліції телефонують налякані громадяни із питанням: «Розкажіть правду, чи є маніяк?»Говорять, що він ґвалтує, а потім вбиває…

На нашу думку дана ситуація виникла в зв’язку з тим, що 16 листопада 2015 року пропала 32-річна місцева жителька. Крім інших проведених працівниками поліції заходів по встановленню можливого місця перебування даної громадянки дана інформація була надіслана нами у всі ЗМІ, в тому числі у інтернет-ресурси. Попри це у місті почались ширитись чутки, що дану громадянку знайшли мертвою у одному із підвальних приміщень м. Червонограда ніби-то закатованою і що маніяк начебто сильно поглумився над нею.

26 листопада 2015 року у одному із підвальних приміщень міста по вул.. Сокальська, 10 виявили труп жінки, яка не має абсолютного відношення до зниклої громадянки. В ході проведеної перевірки було встановлено, що померлою являється 64-річна жінка, без постійного місця проживання, яка зловживала спиртними напоями і декілька днів знаходилася у вказаному підвалі без ознак насильницької смерті. Хочу додати, що протягом цього року на території обслуговування Червоноградського відділу поліції а саме в лютому місяці скоєно 1 вбивство, яке мало місце у підвальному приміщенні по вул.. Стуса у м. Червонограді та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що потягло за собою смерть потерпілого по вул. Грінченка - які протягом доби були розкриті по гарячих слідах. Інших злочинів, проти життя та здоровя особи аналогічного характеру Червоноградським відділом поліції на протязі 2015 року зареєстровано не було. »

Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна