ПОГОДА :


МИ В СОЦМЕРЕЖАХ:ОПИТУВАННЯ:

Більше опитуваннь
👇


Червонограду за згоду приймати Львівське сміття обіцяють 15 млн.грн.

опубліковано : 22.04.2017


Як уже повідомлялося, 21 квітня 2017 року, відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони або звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з ТПВ, які утворюються у місті Львові.


Згідно проекта меморандума, який можете завантажити тут та переглянути, за згоду приймати львівське сміття, Червоноград отримає 15 млн.грн. на потреби міста за два роки: 6 млн. на придбання сортувальної лінії та компактора; 5 млн. на рекультивацію сміттєзвалища полігону; 4 млн. на заходи з розвитку міста.

Сокаль отримає трохи меньше - 12.5 млн.грн. З них 1 млн.грн. на ремонт дороги Сокаль-Стоянів, 2 млн.грн. на купівлю спецавтомобіля для збору ТПВ, 2 млн.грн на придбання бульдозера, 5.5 млн.грн. на сміттєсортувальний комплекс та 2 млн.грн на рекультивацію сміттєзвалища.Документ-меморандум підписаний у Львові в присутності Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона. Він каже, що це забезпечить гарантії захоронення відходів на полігонах і звалищах у Львівській області та гарантії фінансової підтримки підприємств та міст, які забезпечать приймання відходів та облаштування полігонів.ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Небезпечні моменти та голи: матч "Одек"-"Рочин", що відбувся 19 квітня. (ВІДЕО)

Червоноград прийматиме львівське сміття до кінця 2018 року.

З 15 квітня діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення.

Субсидію даватимуть грошима. Що про це думаєте?

На «Червоноградтеплокомуненерго» аудитори виявили порушення на 6.1 млн.грн.

Відео: коментарі Садового щодо меморандуму, який має зняти сміттєву блокаду зі Львова.
Loading...
сторінка : Новини міста | Головна