ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Люди, що зекономили газ та електроенергію, до 1 вересня отримають до 700 грн.

опубліковано : 08.07.2017

Вже до вересня, родини, що зекономили Україні гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації.


Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Червоноградський nadbugom.in.ua. За його словами, такий крок уряд робить вперше в історії України.


Сім'ї, які заощадили 150 кіловатів електроенергії, якщо вона використовувалась для опалення, або 100 кубів газу, мають можливість отримають грошову допомогу.


Виплатами буде займатись Міністерство соціальної політики, і вони будуть відбуватися в рамках запланованої Кабміном раніше програми монетизації економії по субсидіях.


Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.


Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення.


Для отримання зекономленої суми субсидії необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата.


"Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим", - наголосили в Мінсоцполітики.


Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що вже до вересня родини, що зекономили Україні гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації.


ГАРЯЧІ НОВИНИ :

Смачні секрети світязьких пончиків. (Відео)

Жінки можуть пройти безкоштовне обстеження у лікарні.

Поліція затримала грабіжника, який недавно на вулиці пограбував жінку.

По місту пенсіонерів возитимуть безкоштовно.


Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна