ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


09.10.2018

Опитування: Чим займаються батьківські комітети і, взагалі, вони потрібні?..


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


Уряд скоротив нормативи і тривалість опалювального сезону.

опубліковано : 04.09.2017Опалювальний сезон для субсидіантів може виявитися рекордно дорогим.


Кабмін нещодавно прийняв рішення скоротити норми споживання газу, тепла та електроенергії на опалення. Нові правила нарахування субсидій почали працювати 18 серпня, і тепер при наданні субсидій враховуються доходи не за весь попередній рік, як раніше, а за останні півроку.

У минулому опалювальному сезоні субсидія покривала 330 кубів на опалення квартири площею 60 квадратних метрів, а вже в опалювальному сезоні, що наближається, "комунальну знижку" нараховуватимуть тільки на 300 кубів. Якщо при цьому продовжити спалювати 330 кубів, доведеться 30 кубів оплачувати без субсидії. За діючого тарифу – це ще 204 гривні.


У квартирі такої ж площі з центральним опаленням субсидія буде покривати замість 3,28 всього 2,5 Гкал тепла. Якщо не скоротити споживання, за 0,7 Гкал доведеться платити без субсидії.


"Це призведе до зменшення субсидій. Соціальні норми скорочені, а субсидія покриває тільки соціальні норми. Крім того, це призведе до зростання оплати. Щось покриє субсидія, а решту люди повинні платити самі", – резюмують більшість експертів в енергетичній сфері.


Крім того, Кабмін переглянув тривалість опалювального сезону. Українці, які користуються центральним опаленням, будуть отримувати субсидії на тепло після рішення органів місцевої влади про старт опалювального сезону. А ось тим, хто самостійно опалює будинок або квартиру, опалювальний сезон скоротили на один місяць. Якщо раніше субсидію нараховували з 1 жовтня по 30 квітня, вже в цьому році знижку нараховуватимуть з 15 жовтня по 15 квітня. Якщо почати топити раніше – за використані на опалення кубометри газу або кВт*год електроенергію доведеться платити самостійно.Пошир для друзів!


Гарячі новини :

Вчителька із Червонограда увійшла до ТОП-20 найкращих вчителів України.

Цигарки можуть подорожчати до 90 грн. за пачку.

Шахта "Надія" уже виконала річний план видобутку вугілля.

У Сілець приїхала віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд. (Відео)

ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна