КУРС ВАЛЮТ

ПОГОДА

МИ У ФЕЙСБУЦІ


ОПИТУВАННЯ

Більше опитуваннь
👇

Чи платитимуть червоноградці за теплопостачання "по-новому"?

опубліковано : 11.10.2017nadbugom.in.ua інформував, що у міській раді розглянули нові тарифи на теплопостачання, для тих споживачів, у кого неповірені лічильники.


Виконком прийняв рішення, що в кого у будинках чи удома - не повірені прилади обліку тепла - тому, у новому опалювальному сезоні, доведеться сплачувати за тепло по тарифу на послугу з централізованого опалення без приладів обліку. А якщо абонент хоче сплачувати за теплопостачання згідно показів лічильника, то йому потрібно самостійно оплатити повірку лічильника. Але це рішення, як кажуть фахівці, є неправомірним. Чому споживач має платити більше? Лише тому, що надавач послуг не може виконати своїх зобов'язань?!


"Повірку та ремонт лічильників на газ, воду, електроенергію та тепло відтепер мають проводити за свій рахунок не СПОЖИВАЧІ, а НАДАВАЧІ комунальних послуг", - повідомив у коментарі "Над Бугом" адвокат Тарас Коливашко.


Також, днями, Тарас подав скаргу до органів влади на рішення "Про затвердження обсягів споживання теплової енергії" від 29.09.2017 №173, оскільки це рішення є неправомірним.


"... Тепер справа за депутатами", - каже Тарас.

Пошир для друзів!


ГАРЯЧІ НОВИНИ :

У Червонограді жінок закликають проходити профілактичні обстеження на вияв раку.

У Соснівці горів гаражний кооператив.

Синютка "запустив" опалювальний сезон на Львівщині.

Вистава для молоді і їх батьків - "Любов і джаз".
Loading...
сторінка : Новини міста | Головна