КУРС ВАЛЮТ

ПОГОДА

МИ У ФЕЙСБУЦІ


ОПИТУВАННЯ

Більше опитуваннь
👇

Як "Вар'яти" смішили червоноградців. (Фото)

опубліковано : 03.12.2017


До Червонограда, уже вдруге, завітало гумор-шоу «Вар’яти». Цього разу відбулося аж три концерти! На перших два - квиточки розлетілися ще заздалегідь, а на третій концерт - можна було купити в день шоу.


Розпочав програму, звичайно, Сергій Притула. Він поділився із публікою своє радістю - у нього нещодавно народилася донечка. Ну, а далі пішли жарти, жарти, жарти...


Протягом двохгодинного шоу на сцену виходили члени "Вар'ятів": Володимир Жогло, Віталій Тильний, Валентин Сергійчук та Владзьо. Вони жартували й показували мініатюри на різні побутові теми.


Одним із найприкольніших моментів вечора був батл жартів між Притулою та Владзьом, де жарт від Владзьо (В Карпатах гуцули зробили матрьошку Путіна. Відкриваєш – а там гівно) - просто розірвав публіку.


Та що там говорити? Атмосфера в залі Народного Дому стояла казкова! Багато жартували про популярного співака Олега Винника, лунали жарти про жінок та чоловіків.


На завершення Притула та його хлопці-вар'яти подякували усім присутнім і повідомили, що частину коштів з концертів вони передадуть на потреби військових в АТО.


Ось ще пару перлів з вечора гумору:

- Ніна, ти куди? - Не Ніна, а Ніно!;
Батько 17-ти дітей боїться навіть плюнути;
Вчителька української мови в класі сіла на кнопку і зрозуміла, що не така вже і калинова наша мова.
Також ВІДЕО-підбірку усіх найсмішніших жартів дивіться → Виступ Сергія притули та його "Вар'ятів" у Червонограді: найкращі жарти (ВІДЕО)


Пошир для друзів!


ГАРЯЧІ НОВИНИ :

Важливо: змінився номер реєстратури центру первинної допомоги у Червонограді.

Біля Червонограда під час полювання мисливець поранив іншого чоловіка.

Мегаподія у Червонограді - "РІЗДВЯНІ ДЗВІНОЧКИ".

У Червонограді трапилася ДТП: є постраждалі. (ФОТО)

Улюбленець львівських дівчат - РОМАН СКОРПІОН у Червонограді!
Loading...
сторінка : Новини міста | Головна