ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Суд обрав запобіжні заходи для підозрюваних у трагічній аварії, яка сталася на шахті "Степова" у 2017 році.

опубліковано : 26.01.2018Відповідно до висновків експертизи, причинами інциденту стали незадовільний технічний стан вентиляційного та електромеханічного обладнання.


Суд обрав запобіжні заходи у вигляді нічного домашнього арешту для майстра дільниці, двох керівників дільниць та гірничого майстра шахти "Степова", на якій у березні 2017 року стався вибух, унаслідок чого загинуло восьмеро осіб. Про це, 26 січня, повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.


Так, майстру дільниці, який на той час перебував на посаді виконувача обов’язків заступника директора з охорони праці шахти, у грудні 2017 року вручено повідомлення про підозру за ч.2 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей).


Також, цьогоріч у січні ще двом керівникам дільниць та гірничому майстру, які не забезпечили належну роботу систем контролю метано-газової суміші, відповідне вентилювання дільниці шахти, не вивели працівників із небезпеки, а також не вжили заходів до знеструмлення дільниці, повідомлено про підозру за ст.272 КК України.


Крім цього, усім зазначеним особам було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час, а також відсторонено від займаних посад.


На даний момент досудове розслідування ще триває та перебуває на контролі прокуратури області. У ході подальшого розслідування в провадженні буде надана оцінка діям інших працівників підприємства, які можуть бути причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення.


Пошир для друзів!Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна