КУРС ВАЛЮТ

ПОГОДА

МИ У ФЕЙСБУЦІ


ОПИТУВАННЯ

Більше опитуваннь
👇

В Червоноградській філії ЛМІР було представлено макет костелу Св. Духа і монастиря оо. Бернардинів. (ФОТО)

опубліковано : 12.02.201811 лютого 2018 року, в Червоноградській філії ЛМІР у форматі робочої зустрічі було представлено макет костелу Св. Духа і монастиря оо. Бернардинів. Про це повідомляє адміністрація Музею історії релігії (Палац Потоцьких), інформує nadbugom.in.ua


На заході завідувач музею Галина Гриник провела екскурс по діяльності оо. Бернардинів у Кристинополі та історії цієї архітектурної пам'ятки. Краєзнавець Олександр Коркішко розповів про ідею створення макетів та дослідження їх архітектури, а Сергій Солодкий – про робочі моменти та ті складнощі, з якими зіткнувся при створенні мініатюрних копій сакральних споруд. Тож присутні дізналися багато нового для себе.


В підсумку було розглянуто проблеми, які потрібно вирішити до урочистої презентації макетів у червні цього року (до святкування Дня міста). А проблеми - це завершальні роботи по костелу Св. Духа та виготовлення і придбання скляних ковпаків для обох храмів (п. Сергій вже розпочав роботу над створенням мініатюри церкви Св. Юрія та монастиря оо. Василіян).


Макети виготовляє краєзнавець, геолог, художник Сергій Солодкий (минулого року він виготовив макет палацу Потоцьких). Вони стануть наочним матеріалом до розділу «Релігійне життя Кристинополя у XVIII ст.» постійно діючої експозиції «Кристинопіль у XVII-XX століттях».
Пошир для друзів!


РЕКЛАМА :
Loading...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна