ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


09.10.2018

Опитування: Чим займаються батьківські комітети і, взагалі, вони потрібні?..


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


Як вберегти дитину від залежності: Замість комп'ютерної – настільна гра!

опубліковано : 12.03.2018


Одна із гарних порад, щоб відволікти дитину від комп'ютера - подарувати їй захоплюючу настільну гру. Гра має мати процес, сутність якого полягає в діях та різноманітних маніпуляціях відносно невеликою кількістю наявних у наборі предметів, які можуть бути повністю розміщеними на столі чи в руках гравців.


Це можуть бути різноманітні фігурки, картки та карти, фішки, гральні кості, яскраве та велике поле. Саме в Стародавньому Єгипті почала зароджуватися культура гри в “настілки”: найбільш старій настільній грі під назвою “Сенет” виповнилося 5 500 років!


Цікаво. Найбільше число настільних ігор належить Кену Фонарову – усього 20 тисяч! Уявіть собі, скільки компаній друзів він міг би зібрати за цими “настілками” чи скільки днів та років провести, щодня граючи в нові!


Отже, настільні ігри - є захоплюючим та цікавим процесом. Купити їх можна, зокрема, в інтернет-магазинах, де можливо вибрати набір для різного віку та різного рівня складності.


А Ви знали, що 1998 року була створена "настілка", аналог відомої сьогодні гри “Монополія”, яку оцінили в 2 мільйони доларів. Усі деталі, зокрема поле, фігурки, п'ясток, фішки, картки, маркери тощо виконані з золота, а фігурки готелей декоровані коштовним камінням: сапфірами та рубінами. Дорогий “металевий” екземпляр знаходиться у Музеї фінансів у США.


Гра, у якій комп'ютер безсильний. Серед найбільш популярних настільних ігор Го є єдиною, де машина не здатна перемогти людину серед чемпіонів. Потужності комп'ютера просто не вистачає для продумування всіх можливих варіантів ходіння суперника і самої машини.


Настільні ігри, на відміну від активного відпочинку, не вимагають спеціального дорогого інвентарю та, власне, великої енергії. Кажучи про відмінності з комп'ютерними іграми (адже деякі ігри відтепер можна знайти й у мережі), настільна гра не псуватиме зір гравцям, чого точно не скажеш про гру на комп'ютері, планшеті чи смартфоні.


“Настілки” об'єднують! Ну скажіть, чи з такою ж зацікавленістю зібралися б ваші друзі коло монітора, як збираємося ми часом колом, де посередині вже вабить розпочати дружній поєдинок гральне поле з фішками?


Настільна гра – це майже завжди історія! Адже чи не кожний набір колись мав свого стародавнього родича десь серед пустель Єгипту чи буйної зелені Стародавньої Греції, або ж із грою неодмінно пов'язана певна цікава історія.


Настільні ігри купити можна на сайті Booklya. Широкий вибір, приємні ціни забезпечать якісний вибір вдалого подарунку близьким та рідним!


Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна