ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


17.02.2019

Анонімне опитування: за якого кандидата у Президенти Ви готові проголосувати?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


На Львівщині за автошляхами стежать відеокамери.

опубліковано : 13.03.2018


На Львівщині автошляхи державного значення облаштували 24-ма камерами відеонагляду. Кошти виділили з обласної скарбниці в рамках втілення програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів області.


Як повідомили в прес-службі ОДА, в межах впровадження проекту «Безпека області» планують облаштувати понад 100 точок відеонагляду з аналітикою ISS на головних транспортних магістралях області, місцях концентрації ДТП і важливих транспортних розв’язках. Зараз у райцентрі Мостиська впроваджують проект «Безпечне місто». Тут уже встановили 11 камер, ще 13 з’являться згодом.


Додам, що в рамках впровадження заходів Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів області торік освітлено 150 переходів, встановлено п’ять світлофорів та 28 камер відеонагляду.


До того ж Львівщина – одна із п’яти областей України, де на автомобільних дорогах державного значення впроваджують заходи з підвищення безпеки на автошляхах за рахунок секторальної підтримки ЄС. Розмір залучених коштів на 2018 рік – майже 120 мільйонів гривень.

«Урядовий кур’єр»


Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна