ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

А Ви вже пробували чорне морозиво?

опубліковано : 14.04.2018


Житомирський маслозавод "Рудь" випустив нове незвичайне морозиво чорного кольору, використавши у виробництві рослинне вугілля.


150-грамовий ріжок під назвою "Black Ice" вже з'явився в продажу житомирських магазинів по немаленькій ціні - 28 грн. і також його почали розповсюджувати по інших областях.


Тотально чорна композиція: чорне морозиво зі смаком коли і нотками чорного шоколаду, чорний хрусткий цукровий ріжок і стильна чорна упаковка. У компанії впевнені, любителі цього холодного десерту будуть в захваті, адже це - морозиво з майбутнього!


"Для досягнення чорного кольору морозива Black Ice ми використовували рослинне вугілля. Це - харчовий барвник природного походження. Він безпечний і до того ж не має смаку і запаху, тому ніяк не впливає на якість продукту" - розповідають в компанії Рудь.


Як стверджують, морозиво повністю натуральне, а чорного кольору домагаються додаванням кокосового попелу, який отримують випалюванням і обробкою залишків кокосової шкаралупи.


Кокосовий попіл - він же, по суті, активоване вугілля, відмінно очищає організм. Всім відомий помічник при харчових отруєннях, вугілля, зв'язуючись з токсинами в шлунку, виводить всі небажані речовини.


За словами творців морозива, корисні властивості активованого вугілля були першопричиною його використання в новому ласощах. Вона була куди банальніше - на першому місці завжди стояла ефектна візуальна складова.


Дивне морозиво (як і все дивне), почали робити в Японії. Смак у нього кунжутний і колір не стільки чорний, скільки попелясто-сірий. В Японії та сусідніх азіатських країнах морозиво швидко стало популярним, а створивший його кондитер отримує тепер непогані дивіденди за свою ідею.


Якщо для України чорне морозиво - це дивина, то в світовому громадському харчуванні вже давно - ні. Ще в минулому році шалену популярність в Instagram набрало чорне морозиво.


Пошир для друзів!Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна