Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?

2 3
slider by WOWSlider.com v8.7

У Червонограді на стадіоні «Шахтар» соснівський «Рочин» поступився закарпатському «Минаю».

опубліковано : 16.04.2018

Соснівський «Рочин» зазнав першої поразки у чемпіонаті України серед аматорів. Команда Володимира Підкіпняка у Червонограді на стадіоні «Шахтар» з рахунком 1:2 поступилася закарпатському «Минаю». По ходу матчу соснівчани виграли з рахунком 1:0, однак у другому таймі пропустили двічі і відігратися не зуміли.

Матч у Червонограді на стадіоні «Шахтар» став не тільки центральним в 11 турі чемпіонату, а й одним з центральних в усьому другому колі. І забігаючи наперед, варто сказати, що команди повністю виправдали цей статус.

Поєдинок між «Рочином» та «Минаєм» можна розділити на дві частини. У першому таймі краще грали господарі, у другому – гості. Хтозна як би завершився принциповий поєдинок для обох команд якби «Рочин» при рахунку 1:0 на свою користь забив ще. А нагоди для цього були, і при чому дуже і дуже реальні. Потужна гра від господарів поля в якійсь мірі стала несподіванкою для «Миная». Досвідчені і відомі гравці закарпатського клубу у деякий момент допускали грубі помилки, чим викликали негативну реакцію у головного тренера закарпатців Ігоря Харьковщенка. Незважаючи на те, що розвинути свій успіх після голу головою Олександра Портянка «Рочину» не вдалося, і «Минай у першому таймі пробити Коваленка не зумів, певний перебіг подій у другому таймі можна було передбачити. Втім, для вболівальників «Рочина» не все склалося як гадалося.

З перших хвилин другого тайму «Минай» захопив ініціативу і зумів не те, що відігратися, а й вийти вперед. Михайло Кополовець та кращий бомбардир команди Роберт Гегедош зі своїх моментів витиснули максимум. Провальна десятихвилинка, у якій, за словами головного тренера «Рочина» Володимира Підкіпняка, відбувся фізичний спад, завершилася для «Рочина» одразу двома пропущеними голами.

При рахунку 2:1 на користь «Миная» гравці «Рочина» робили усе можливе для того, щоб відігратися. І що цікаво, такі можливості у господарів поля були. В усіх без винятку епізодах кіпер «Миная» Андрій Попович виручав свою команду.

Зважаючи на перебіг подій у матчі, кількість гольових моментів та клас обох команд ймовірно таки закономірним підсумком матчу була б нічия. Якщо у матчі першого кола між цими командами більше пощастило «Рочину», то у матчі другого кола – «Минаю». За підсумками двох матчів команди розписали підсумкові 2:2 і обмінялися очками. Що цікаво, «Минай», перемігши на виїзді «Рочин», зробив чудовий подарунок своєму президенту Валерію Пересоляку, який в день матчу святкував свій день народження.