ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


17.02.2019

Анонімне опитування: за якого кандидата у Президенти Ви готові проголосувати?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


Смотрящий Центральної збагачувальної фабрики «Червоноградська» блокує роботу "Львіввугілля" - Акімов.

опубліковано : 15.05.2018


Сьогодні, 15 травня, т.в.о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Олег Акімов виступив перед депутатами на засіданні сесії Львівської обласної ради.

Гендиректор озвучив два питання, які на даний момент стосуються стабільної роботи держпідприємства - це взаємодія ДП "Львіввугілля" з ПАТ "Львівська вугільна компанія" (ЦЗФ) та подальша робота ДП "Львіввугілля" цілісним майновим комплексом.


За словами керівника ДП восени на збагачувальній фабриці з’явився «смотрящий» Венгрин, який дає вказівки керівництву фабрики.


Олег Акімов зазначив, що "Львівська вугільна компанія" не відвантажує та не переробляє концентрат, який подається на фабрику. Керівництво ЦЗФ в особі гр. Венгрина А.П. повністю ігнорує всі договірні обов’язки та створює умови, які унеможливлюють господарську роботу ДП "Львіввугілля".


Також повідомимо, що сьогодні у Верховній раді відбувся брифінг народного депутата України, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайла Бондара.
Депутатом були направлені необхідні звернення і запити, щодо незадовільної роботи ПАТ "Львівська вугільна компанія" та розкрадання бюджетних коштів під керівництвом так званого «смотрящого» Венгрина А.П. у відповідні структури.


Як результат, у Львівській облраді планують створити комісію щодо розгляду цих питань.


Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна