ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


17.02.2019

Анонімне опитування: за якого кандидата у Президенти Ви готові проголосувати?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


Народний ансамбль танцю "Червона Рута" - двічі Лауреат Всеукраїнського фестивалю "Лавина талантів".

опубліковано : 16.05.2018


12 травня, пройшов Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв "Лавина талантів". Фестиваль відбувався у Києві, у концертному залі КНУБА, що знаходиться на Повітрофлотському проспекті.


Жюрі престижного заходу складалося оргкомітетом фестивалю з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва.


І дуже приємно та радісно, що колектив із Соснівки, який очолює керівник Ірина Дуванова, народний ансамбль танцю "Червона Рута" - став двічі Лауреатом ІІ Премії цього Всеукраїнського дитячого фестивалю мистецтв. Вітаємо!


Організаторами фестивалю є Благодійний Фонд «Наш Слід» (що вже кілька років працює з дитячими освітніми творчими проектами - це творчі табори, фестивалі, свята та концерти) та керівництво ТРЦ «Lavina» за підтримки міністерства культури України та департамента культури Київської міської державної адміністрації.


Для участі у фестивалі зібралися хореографічні, вокальні та циркові колективи та окремі виконавці у віці від 4 до 24 років, що представляли свої здібності в категоріях "Бейбі" (4-6 років), "Діти" (7-9 років), "Ювенали" (10-13 років), "Юніори" (14-17 років), "Молодь" (18-24 років) та змішана категорія.


Мета фестивалю-конкурсу - надання допомоги талановитій творчій молоді та сприяння реалізаціії програм національно-культурного розвитку.


Фото: Ірина ДувановаПошир для друзів!


ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна