ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


09.10.2018

Опитування: Чим займаються батьківські комітети і, взагалі, вони потрібні?..


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


У Великих Мостах підготували перших службових собак для спецназу.

опубліковано : 17.05.2018


У Великих Мостах на базі центру Держприкордонслужби вже пройшли тримісячну підготовку зі своїми наставниками хвостаті силовики.

Перший батальйон із семи пошуково-штурмових собак вже готовий до служби.


"Задача в собак-штурмовиків затримувати порушників. Це не пошук наркотиків, зброї чи щось такого. Тому було важко, але тепер все нормально, будемо працювати", – розповів боєць Сергій.


Чого ж навчились спеціально треновані вихованці лише за квартал, бійці КОРДу демонструють під час відкритого тренування. Це базові елементи підготовки, спрямовані переважно на штурм терористів.


"У житті бувають різні ситуації, коли не завжди є можливість заходити в приміщення або ж у транспорт. І дуже велика ймовірність утратити бійців. Але хай уже втратити службового собаку, аніж людину", – зазначив заступник департаменту КОРД Іван Худоба.


Кінологічний навчальний центр Держприкордонслужби у Великих Мостах має чималий досвід підготовки службових собак. Але цього разу завдання було не з простих – здружити вже зрілих собак із спецпризначенцями, які не вчились ніколи на кінологів.


"90% підготовки це практична робота. Люди перших два тижні вивчили прискорений теоретичний курс і решта все опановували на практиці", – розповів начальник циклу кінологічних дисциплін навчального центру Дмитро Суржа.


Це перший випуск службових собак для спецпідрозділу поліції. Собачий батальйон "Корпусу оперативно-раптової дії" налічує поки сім чотирилапих штурмовиків.


Пошир для друзів!


ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна