ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


17.02.2019

Анонімне опитування: за якого кандидата у Президенти Ви готові проголосувати?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


У Червонограді запрацює центр перетримки безпритульних тварин.

опубліковано : 29.06.2018


27 червня, депутат Дмитро Фартушок провів нараду із волонтерами-зоозахисниками, з якими вже більше 2-х років співпрацює у напрямку створення в Червонограді належних умов для регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.


Були обговорені шляхи спільних дій волонтерів, міської ради та комунальним підприємством «Червонограджитлокомунсервіс», яке створює умови для реалізації задуманого.


Дмитро повідомив, що для запуску проекту вже майже все готово.
Огороджено територію, де тварини можуть вільно себе почувати; вже готові вольєри для тимчасової перетримки тварин; доробляються дерев’яні будки для собак; налагоджено договірні відносини співпраці із Львівським комунальним підприємством «ЛЕВ» тощо.Були визначені перші місця відлову безпритульних собак. Для визначення місць відлову брались до уваги письмові скарги та прохання мешканців даних вулиць, були попередньо визначені опікуни безпритульних тварин.


Волонтер-зоозахисник Олена Дрозд зголосилась очолити громадську зоозахисну організацію «ХВОСТАТІ» та повідомила, що тільки спільними зусиллями влади та громадськості нам вдасться в Червонограді вийти на європейський рівень поводження з безпритульними тваринами.


«Велика подяка усім, хто протягом усього часу приймав участь у напрацюванні у нас в Червонограді заходів по регулюванню чисельності безпритульних тварин гуманними методами. У нас все попереду, роботи ще багато і ми разом розпочинаємо», - зазначив депутат Дмитро Фартушок.


Об'єднання Самопоміч - Червоноград


Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна