ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


17.02.2019

Анонімне опитування: за якого кандидата у Президенти Ви готові проголосувати?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


Незалежна профспілка гірників вимагатиме звільнення "вугільного" міністра.

опубліковано : 08.07.2018


У понеділок, 9 липня 2018 року, представники державних вуглевидобувних підприємств проведуть прес-конференцію та звернуться до Президента України Петра Порошенка і Прем′єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням взяти на особистий контроль ситуацію у вугільній галузі щодо погашення 1,1 млрд. гривень заборгованості по зарплаті перед шахтарями.


Михайло Волинець

Також профспілки шахтарів вимагатимуть винести на розгляд Уряду та Парламенту питання про відставку Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика та притягнення його до відповідальності через невиконання професійних обов′язків.


Українські шахтарі обурені безвідповідальністю Насалика, який нічого не робить, щоб допомогти працівникам державних шахт отримати свої важко зароблені гроші, зате справно використовує свою посаду в особистих інтересах.


На думку гірників, це ганьба для всього Кабінету Міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом, коли на зустрічі з простими шахтарями профільний міністр Насалик принизливо називає їх алкоголіками та використовує службове становище для того, щоб викликати наряд поліції і використати задля власного шоу з алкотестером. Дивіться у відео ...


Ми, звісно, раді, що Ігор Насалик того разу прийшов на роботу тверезим. Можливо, це велике досягнення для самого очільника Міненерговугілля, але зневага до простих гірників, у котрих нині вдома голодні діти – то велика ганьба для всього складу Уряду, який пан Насалик репрезентує, а також колосальна зневіра трудових колективів державних вуглевидобувних підприємств.


Українські шахтарі хочуть бачити на посаді міністра енергетики не просто тверезу людину, а справжнього фахівця, професійно придатного, який адекватно реагуватиме і нівелюватиме проблеми ввіреної йому галузі та її працівників. Українські урядовці мають сумлінно виконувати службові обов′язки в інтересах держави та платників податків, а не заради власної вигоди.


Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна