ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


17.02.2019

Анонімне опитування: за якого кандидата у Президенти Ви готові проголосувати?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


На Сокальщині у селян увірвався терпець та вони перекрили важливу дорогу.

опубліковано : 10.07.2018


У с. Тартаків, що на Сокальщині, громада перекрила дорогу обласного значення, протестуючи проти бездоріжжя. Люди вийшли на початок села, і ходили по намальованій зебрі, не даючи змоги водіям рухатися далі.

Про таке пише видання "В Сокалі", інформує червоноградський nadbugom.in.ua


До таких кроків громада вдалася у зв’язку з тим, що відрізок дороги, який проходить через Тартаків, обіцяють відремонтувати вже третій рік. Кілька разів сюди приїжджала спецтехніка, були зрізані шматки старого асфальту, але нового так і не поклали…

Автомобілі їздять розбитою дорогою, курява та каміння з-під коліс летить у всі боки. Самі водії нарікають на бездоріжжя і постійну потребу ремонту автівок, які не витримують страшних ям.


Людям урвався терпець і вони вимагають ремонту ділянки дороги Сокаль – Стоянів, що проходить через село. Біля сотні мешканців села вийшли на дорогу і просто не пустили транспорт. Частина водіїв підтримує дії протестувальників. Вони говорять, що лише такі дії можуть привернути увагу відповідних органів влади. Інші ж водії обурюються, так як не мають можливості стояти по дві – три години у такому заторі. Багато хто розвертався і об’їжджав Тартаків польовими дорогами. Найгірше з рейсовими автобусами, які були змушені прямувати за маршрутом: мало того, що вони відстали від графіку, у автобусах сиділи і мліли від спеки люди, які теж кудись поспішали. Найбільше не пощастило пасажирам автобусу “Сокаль – Княже”, який застряг аж на дві години. Частина людей просто вийшла і пішла добиратися своїм ходом. Пасажири іншого автобуса, який прямував на Луцьк, простоявши в заторі годину часу, обурюючись, вже не стримували своїх емоцій…


Через дві години протестів до громадян, які перекривали дорогу приїхали представники влади району: заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук та начальник відділу житлово-комунального господарства району Степан Шевчук. Вислухавши громадян, посадовці погодилися, що ситуація з дорогою дійсно критична, ремонт потрібний, він пердбачений ще з 2015 року, але існує проблема з тендерами. Микола Поліщук зазначив, що голова Сокальської РДА Роман Токай в цей час перебуває на зустрічі з головою Львівської ОДА, де вони обговорюють питання ремонту дороги Сокаль – Стоянів. Крім того він повідомив, що цьогоріч тендер буде проходити в кінці липня, тож розраховувати, що техніка з ремонту доріг прийде раніше вересня не варто. Громаду така відповідь не задовільнила, вони пропонували лишатися на дорозі до самого вечора та чекати голову Львівської ОДА Олега Синютку разом з керівником Служби автомобільних доріг Львівщини Русланом Кандибором для вирішення проблеми ремонту дороги через село.


Увесь час, доки йшли перемовини, транспорт стояв. Згодом жителі Тартакова все ж вирішили пропустити рейсові автобуси і вести переговори далі. Час від часу між представниками громади та влади спалахували конфлікти щодо вирішення проблеми ремонту доріг. Тартаківці вже не хотіли слухати обіцянок, їх цікавили лише конкретні кроки посадовців по ремонту. На сам кінець, Микола Поліщук запропонував представникам громади с. Тартаків наступного дня,10 липня, обговорити дане питання у стінах Сокальської РДА у присутності Романа Токая, який має найсвіжішу інформацію щодо проведення ремонту дороги через Тартаків. Лише після цього тартаківці розійшлися, сподіваючись, що їх було почуто.Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна