ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

МИ У ФЕЙСБУЦІ

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


17.02.2019

Анонімне опитування: за якого кандидата у Президенти Ви готові проголосувати?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


У мешканців Червонограда вилучили меблі, які ті забули задекларувати при в'їзді в Україну.

опубліковано : 13.09.2018


11 вересня, в зону митного контролю митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС, прибули 4 мікроавтобуси, якими з приватних поїздок до Республіки Польща в Україну повертались жителі міста Червоноград.


Про це повідомили у ДФС у Львівській області, інформує nadbugom.in.ua


Для переміщення через митний кордон України червоноградцями було обрано смуги спрощеного митного контролю – «зелений коридор», тим самим своїми діями заявлено про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або, які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.


При здійсненні митного контролю даних транспортних засобів у працівників митного поста виникла підозра щодо наявності в них товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.


З урахуванням цього вказані мікроавтобуси були переведені зі смуг спрощеного митного контролю в місце поглибленого догляду транспортних засобів та товарів, де під час проведення їх огляду, у кожному транспортному засобі, було виявлено товари, які відповідно до ст. 374 МК України перевищують неоподатковану норму переміщення через митний кордон України.


Так, за результатами проведених оглядів, у вказаних 4 транспортних засобах було виявлено меблі торгових марок «Cama» та «Signal», виробництва Республіки Польща, загальною вагою понад 700 кг, загальною вартістю понад 70,3 тис. грн. Дані товари переміщувались без ознак приховування та були визнані громадянами їхньою власністю.


Таким чином цими громадянами було порушено встановлений порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, а саме вчинено дії спрямовані на переміщення товарів в обсягах, що перевищують неоподатковану норму переміщення через митний кордон.


За даними фактами працівниками митниці складено 4 протоколи про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України обумовлені товари тимчасово вилучено. Матеріали справ будуть передані до суду, де і будуть вирішуватись питання притягнення осіб до відповідальності.Пошир для друзів!ЦІКАВО :Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна