ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Споживачів комунальних послуг відтепер заставлять платити за сусідів.

опубліковано : 10.02.2019


Громадян змусять платити за весь обсяг води, яку спожив їх будинок. Про таке повідомили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, інформує nadbugom.in.ua


Зазначається, що з 1 травня 2019 року почне діяти нова Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.


У міністерстві також наголошують, що до укладення нових договорів споживачі мають оплачувати послуги за чинними договорами.


А от у Червонограді адміністрація Червоноградтеплокомуненерго уже повідомила, що містяни з січня сплачуватимуть підвищену ціну за комунальні послуги, хоча у Міністерстві наголосили, що постанова діятиме з 1 травня.


Прес-служба нагадує, що нова Методика встановлює порядок розподілу в будинку обсягів спожитих комунальних послуг: постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання.


Уже скоро, мешканці будинку як власники цілісного майнового комплексу, платитимуть за весь обсяг води, яку спожив їх будинок. Серед основних принципів методики – визначення і розподіл різниці між обсягом холодної води, виміряним загальнобудинкових лічильником, і сумарним обсягом спожитої холодної води за показаннями квартирних лічильників. Для будинків, де всі приміщення оснащені лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між усіма споживачами пропорційно обсягу споживання


Для будинків, де частина приміщень не оснащена лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між споживачами, які не мають лічильників, пропорційно кількості осіб, які фактично користуються послугами.


Ще більше деталей дивіться у відео.


ВІДЕО: ТРК "Україна"


Пошир для друзів!
Пошир для друзів!ЦІКАВО :
Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна