ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Сумна історія червоноградки: жінка потребує допомоги.

опубліковано : 19.04.2019


36-річна червоноградка вже рік бореться із страшною недугою. 4 «хімії» не дали бажаного результату…


«Наступної «хімії» організм не витримає – так кажуть лікарі»


Молода жінка ледь знаходить сили, щоб підняти слухавку, коли я їй телефонувала – повідомило Нео-Радіо, інформує читачів Червоноградський nadbugom.in.ua


Кожен день для 36-річної Тетяни Здіховської – нестерпна мука, яка триває майже рік. Їй щоразу призначають нове лікування, та воно не дає бажаних результатів.


«Перші симптоми у мене з’явилися в червні минулого року, - розповідає Тетяна. – У мене раптом почав боліти поперек, причому так сильно, що не могла сидіти. Я відразу подумала, що це нирки, але аналізи показали, що з нирками все гаразд. Скерували до гінеколога, провели обстеження і виявили рак шийки матки, 2-га стадія. Ціле літо я лікувалася у Львові, пройшла променеву терапію, 4 «хімії». Наприкінці серпня мене виписали, а через місяць у мене почало тягнути ногу. Знову призначили лікування, а в грудні почався лімфостаз ноги, вона збільшилася втричі. Пройшла ще 4 «хімії» і променеву терапію, та мені стало лише гірше. Самі «хімії» перенесла нормально, хіба температура піднімалася й набрякало обличчя. Знаю, що інші хворі дуже важко переносять все це. Але вже в грудні, після іншої «хімії» мала температуру до 40, не могла з ліжка встати, сильно впали лейкоцити в крові. Додалися проблеми з нирками і штучний цистит, почалася інтоксикація організму.


Від того, що аналізи погані, подальше лікування хіміотерапією неможливе - лікарі кажуть, що організм не витримає. Єдине, що може зараз допомогти – лікування препаратом «Кейтруда». Це імунотерапія, яка працює, підвищуючи здатність імунної системи виявляти і знищувати клітини пухлини. Препарат дуже дорогий, один флакон коштує 140 000 гривень, а його потрібно кожні три тижні капати мінімум 6 раз».


За маму дуже переживають дві донечки - першокласниця Софія та Оля, яка навчається у дев’ятому класі. Тетяна каже, що хотіла б провести обстеження за кордоном, але наразі стан здоров’я не дозволяє їхати в далеку дорогу. Наразі жінка живе на знеболювальних, які купує за власний кошт. Грошей у родині не вистачає, а про те, щоб купити дороговартісний препарат, не може бути й мови. Тому молода жінка сподівається на підтримку. Після публікацій у соцмережах небайдужі люди почали допомагати, за що Тетяна Здіховська дуже вдячна.


Номер картки ПриватБанку для допомоги: 5168 7573 7718 2300 (Здіховська Тетяна Володимирівна) або 5168 7555 2329 4144 (Дяченко Галина Володимирівна, сестра).


Контактні телефони: 0934058375 (Тетяна), 0937131539 (Галина).


Пошир для друзів!
Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна