ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Які нововведення про призначення субсидій задіяли із травня.

опубліковано : 06.05.2019


Від травня в Україні змінився порядок виплат субсидій. Тепер система субсидій - гнучка. На офіційному сайті Кабміну відповіли на найпоширеніші запитання, які виникають у зв’язку з цим, інформує nadbugom.in.ua


Тепер, всім субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період.


Субсидію забирають, якщо борг за комуналку досяг 340 грн. Повернути пільгу можна. Найпростіший спосіб - це розрахуватися з боргами. Більш складний - зробити реструктуризацію або піти з заявою до суду.


Повторно нести заяви і декларації про доходи мають внутрішньо переміщені особи, орендарі житла та люди, які не проживають за місцем реєстрації.


Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.


Для оформлення субсидій від травня будуть брати доходи за третій-четвертий квартал 2018 року. Подати заповнені документи можна навіть поштовим листом чи е-мейлом. Потім варто лише прийти і підписати документи.


Пошир для друзів!
Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна