ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Хвороби прямої кишки тепер лікують і в Червонограді.

опубліковано : 24.05.2019


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я! Цю фразу можна почути від кожного лікаря, проте досить часто, люди нехтують цим попередженням, що може призвести до жахливих наслідків. І якщо статистика говорить, що останнім часом люди почали уважніше та відповідальніше ставитися до власного здоров’я, то у випадку із захворюваннями проктологічного характеру, результати поки що - невтішні.


Пацієнти не поспішають звертатися до лікаря-проктолога, намагаючись лікуватися «народними методами» та порадами з інтернету, чим завдають непоправної шкоди своєму здоров’ю.


За словами лікаря-проктолога вищої категорії Пижевського Володимира Андрійовича, найчастіше люди звертаються до нього із такими проблемами: гострий парапроктит, нагноєння епітеліальних куприкових ходів, занедбаними випадками кровоточивого геморою, норицями прямої кишки, поліпами прямої кишки. Дуже часто випадки є занедбаними, через те, що люди не своєчасно звернулися до лікаря.


Тому, він закликає не боятися, та не соромитися консультації у спеціаліста, якщо ви помітили у себе наступну симптоматику:
• Біль у прямій кишці;
• Слизисті чи кров’янисті виділення з товстої кишки;
• Часті випорожнення;
• Слизь та гній у випорожненнях.


Адже усі ці симптоми, можуть свідчити не лише про захворювання проктологічного характеру, а і бути передвісниками онкологічних хвороб. Варто зазначити, що з 1 травня 2019 року в КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради”, функціонує 5 ліжок проктологічного профілю, котрі було переведено із Соснівської міської лікарні. Для точного діагностування та своєчасного лікування використовується апарат «Ректороманоскоп». Підготовка до обстеження, зараз, є набагато легшою для людини, ніж декілька років тому. Адже сучасні медичні препарати, дозволяють позбавити пацієнта від важких та неприємних медичних процедур. При потребі, після огляду, лікар-проктолог може скеровувати людину на додаткові обстеження, що проводяться апаратами «Колоноскоп» чи «Комп’ютерний томограф», а також відправити на консультацію до лікаря-онколога.


Як зазначає лікар Володимир Пижевський, зараз на прийом можна записатися кожного дня. Найближчим часом, для зручності людей, планується впровадити електронний запис. При необхідності, лікар-проктолог, може провести консультацію та діагностику у той самий день. Важливо наголосити, що поки людина займається самолікуванням, або ж намагається не помічати симптомів, хвороба прогресує і може давати ускладнення. Тому варто пам’ятати, що своєчасна діагностика є запорукою ефективного лікування!


Оксана Лущик


Пошир для друзів!
Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна