ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Купуєте солодощі в ВАЦАКу? Тоді варто знати.

опубліковано : 07.07.2019


Серце кондитерської імперії "Вацак" знаходиться на Вінниччині – в Могилеві-Подільському. Власником є мільйонер Генадій Вацак, за сумісництвом являється депутатом і секретарем комісії із запобігання корупції місцевої облради.


Як вдалося з'ясувати, в самому Могилеві до кондитерських талантів Вацака та якості його продукції ставляться з недовірою. Щоб перевірити безпечність цих кондитерських виробів, знімальна група "СтопКору" придбала кілька одиниць та разом із тортами інших виробників віддала на експертизу, результати якої вражають.


В Україні Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи є провідною установою, адже тут проводиться діагностика безпечності харчів. Саме сюди виробники з усієї України везуть свою продукцію, щоб переконатися, що в ній немає отруйних речовин. Тож в інституті ще до видачі результатів нам повідомили: з натурального у тортах "Вацак" лише борошно, все інше – хімія, проте вона задекларована виробником.


На перший погляд, в експертних висновках все начебто відповідає нормам. Окрім одного показника – Staphylococcus aureus.


"До лабораторії було надіслано 7 зразків кондитерських виробів", – розповідає завідувач науково-дослідного бактеріологічного відділу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Тамара Козицька, – "У чотирьох зразках було знайдено стафілокок, який становить загрозу для здоров'я людини. Стафілокок викликає харчові токсикоінфекції, які можуть закінчитись навіть летально".


Отже, небезпечна бактерія, що зачаїлась у тортиках Вацака, може викликати широкий діапазон захворювань, починаючи з легких шкірних інфекцій та закінчуючи абсцесом, смертельно небезпечними захворюваннями, такими як пневмонія, менінгіт, інфекційно-токсичний шок і сепсис.


Під приціломПошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна