ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Для червоноградських шахт вимкнуть електропостачання.

опубліковано : 08.07.2019


Олег Махніцький

Судячи з усього, вітчизняну вуглевидобувну галузь вирішили знищити під корінь. Щойно побував на шахті «Відродження» в с. Межиріччя Сокальського району. Ситуація ахова!

ПАТ «ДТЕК «Західенерго» поінформувало про відключення від електропостачання не тільки шахти «Відродження», а й інші копальні в регіоні. Енергоринок, який так насильницькі через токсичний уряд просували тіньові олігархи і проти якого виступили Світовий банк, ЄБРР, Єврокомісія, USAID, Спілка українських підприємців, прогнозуючи колапс економіці й спустошення кишень українців, – виявив себе у всій красі!

Відключення шахт від енергопостачання загрожує шахтам катастрофічними наслідками – підтопленнями, обвалами, екологічним лихом, колапсом державного сектору вугільної промисловості. Із початку року гірники Сокальщини працювали у звичному режимі – і не їх біда, що держава через безголову політику і корупційні махінації довела державні шахти до боргів перед енергопостачальниками. На сьогодні цей борг по Україні дорівнює майже 600 млн. грн.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Носалик більше захоплюється поширенням в соцмережах фото із своїх занять культуризмом, аніж порятунком галузі. Судячи з усього, у нас деякі тіньові гравці вирішили остаточно й безповоротно поховати вугледобувну промисловість, як це раніше зробили з нафтопереробною, аби привласнити її за безцінь і вже у вигляді власників сісти на фінансові потоки.

Страшно те, що чим далі, тим більше ми стаємо заручниками олігархів. Свого часу нечесним шляхом вони набули свої капітали, розікрали державне майно, "прихватизували" обленерго. Влада створила їм такі комфортні закони, завдяки яким монополісти без боязні можуть шантажувати всю країну!

То й же ПАТ «ДТЕК «Західенерго», отримавши карт-бланш у вигляді енергоринку, вирішив шантажем вибити кошти, яких (і він це реально розуміє) у шахатрів через бездумну міністерську політику немає. Правоохоронці, які мали б втрутитися негайно, й припинити злісний шантаж – роблять вигляд, що не помічають катастрофічної проблеми для наслідків майбутнього України.

Не виключено, що й це є спровокований тіньовими олігархічними кланами процес, аби пришвидшити «прихватизацію» копалень. А от щодо подальшої долі шахтарів, їхніх сімей – нинішній владі, як бачимо, начхати.


Пошир для друзів!ЦІКАВО :Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна