ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді на місці довгобуду відкрився новий торговельний центр ''Епіцентр''. (ВІДЕО)

опубліковано : 11.08.2019


Завдяки появі ''Епіцентру'' місцевий бюджет отримуватиме щорічно більше 1 млн гривень додаткових надходжень.


Національна мережа ''Епіцентр К'' відкрила новий торговельний центр на Львівщині – у місті Червоноград. Він став 54-м у мережі "Епіцентр" та шостим торговельним центром компанії у Львівській області (три ТЦ розташовані у Львові, а також у Стрию та Дрогобичі).


Офіційне відкриття торговельного центру на вулиці Степана Бандери, 24а відбулося 10 серпня. Його збудовано на місті закинутого з 2009 року довгобуду супермаркету «Арсен».


На прохання органів місцевої влади у новому ТЦ розташовано Центр надання адміністративних послуг. Для зручності відвідувачів та містян навколо торговельного центру облаштовано тротуарні доріжки, встановлено вуличне освітлення та зупинку громадського транспорту.


Завдяки появі ТЦ «Епіцентр» у Червонограді створено 50 нових робочих місць, а місцевий бюджет отримає щорічно більше 1 млн гривень додаткових надходжень.


На площі 6 тис. кв. м торговельний центр пропонує широкий вибір непродовольчих товарів з більше ніж 34,6 тис. артикулів: будівельні матеріали, вироби з дерева та металу, покриття для підлоги, плитку, фарби, меблі, інструменти, все для саду, побутову техніку та хімію, автотовари, товари для дітей, посуд, канцелярію та зоотовари.


Серед найбільших відділів – «Будівельні матеріали» з відкритим майданчиком (980 кв. м), «Вироби з дерева» (743 кв. м) та «Сад та город» з відкритим майданчиком (641 кв. м.).


Крім того, у новому торговельному центрі «Епіцентр» буде розташований 29-й мультибрендовий магазин спортивних товарів Intersport, а також центр видачі товару, замовленого онлайн. До послуг відвідувачів також працюватиме форматно-розкрійна дільниця, кафе, відділення банку і власний автомобільний паркінг на 96 місць.


За словами заступника генерального директора, директора з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимира Гончарова, будівництво та відкриття торговельних центрів малих форматів (4000-6000 кв. м) в районних центрах та невеликих містах обласного підпорядкування – стратегія компанії «Епіцентр», мета якої - надати доступ українським споживачам в усіх курточках України до сучасного торговельного обслуговування європейського рівня.Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна