ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТА



Робота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді хочуть відкрити соціальний магазин.

опубліковано : 28.08.2019


Дмитро Фартушок


В сучасних умовах багато громадян виявилися не в змозі повноцінно забезпечувати своє життя. Саме тому, існує так багато звернень, як до депутатів, так і до органів влади по допомогу. Щодо надання, а надто виплати соціальної допомоги, то це окреме питання, до вирішення якого ми обов’язково повернемося.


Одним із варіантів допомоги малозабезпеченим і потребуючим громадянам міг би бути, так званий МАГАЗИН ВЗАЄМОДОПОМОГИ.


Суть його проста – багато людей можуть віддати ще доволі добрий одяг яким вже не користуються, а інші, які не мають змогу його самостійно придбати, могли б його отримати за скеруванням органів соцзахисту. Тому на черговій сесії міськради, я запропонував створити благодійний фонд допомоги потребуючи мешканцям нашого міста.


Суть його проста – місто надає органам соціального захисту приміщення, до якого всі небайдужі громадяни зможуть принести одяг, іграшки та різноманітні речі, які ці люди зможуть БЕЗКОШТОВНО отримати.


Саме таким чином можна підтримати людей, які тимчасово опинилися у важкій матеріальній ситуації. Основною метою є допомога малозабезпеченим сім’ям в яких є діти. Він зміг би діяти при центру соціальних служб із залученням волонтерів.


Для цього необхідно виділити вільне нежитлове приміщення комунальної власності та надати в користування центру.


У цьому приміщенні зручно на вішаках та полицях будуть розміщені одяг по розмірах та по групових категоріях, дитячі возики, ліжечка, іграшки тощо.


Особисто я готовий на безоплатній основі допомагати у створенні та реалізації даної ідеї.


Щодо приміщення, то в міськради є вільне приміщення колишньої пошти по вулиці С.Бандери 35. Але воно швидко виставленно для надання в оренду, після чого. Очевидно, буде викуплено за копійки і приватизовано. Я ж пропоную призупинити рішення комісії виконавчого комітету Червоноградської міської ради з підготовки пропозицій для надання в оренду комунального майна» від 20.08.2019 р. про «проведення аукціону в електронній торговій системі Prozorro на право оренди комунального майна вільного нежитлового приміщення загальною площею 77,7 кв.м. за адресою: м. Червоноград, вул. Ст.Бандери,35» та передати дане приміщення в користування «Центру соціальних служб для дітей, сімей та молоді».


Особисто гарантую всіляке сприяння та допомогу в облаштуванні приміщення шляхом передачі обладнання (вішаків, стелажів) та встановлення контактів із благодійним організаціями та доброчинцями з країн Європи для допомоги потребуючим нашого міста. Впевнений, що багато жителів нашого міста також долучиться до даного заходу.


Тільки разом, ми зможемо зробити наше місто кращим, а життя у ньому комфортнішим.



Пошир для друзів!



ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна