ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Замість ''грибка'' у Червонограді хочуть зробити сучасну зупинку, або як приватизувати ділянку землі.

опубліковано : 27.09.2019


Бетонний «грибок» на автозупинці по вул. Героїв Майдану вже певний час виконував функцію швидше місцевої пам’ятки, ніж безпосередньо місця комфортного очікування громадського транспорту.


Останнім часом перебування під «грибком» стало ще й небезпечним через помітне руйнування конструкції. Небагато сміливців ризикували укритися під ним за потреби від дощу.


Перспективи капітального ремонту виглядали досить нереалістично насамперед через явну недоцільність «грибка» як функціонального об’єкта. Але знайшовся підприємець, який готовий за власний рахунок демонтувати аварійну споруду і збудувати сучасну зблоковану автозупинку громадського транспорту. Тож, враховуючи, що на черговому засіданні Червоноградської міської ради депутати ухвалили рішення про підготовку лоту для проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності (на вулиці Героїв Майдану), на місці ненадійного бетонного «грибка» з’явиться нова сучасна автозупинка.


Тож ті червоноградці, яким синьо-білий «грибок» на зупинці «Ромашка» дорогий як ностальгічний погляд в минуле, мають якнайшвидше зробити селфі під «грибком» на пам’ять і з чистим серцем радіти поступовому оновленню рідного міста.

Новини ПрибужжяПошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна