ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Заборонити переплановувати балкони поки не вдалось.

опубліковано : 03.10.2019


Трагічний випадок у Дрогобичі, коли через порушення норм технічної експлуатації стався обвал будинку, внаслідок якого загинуло вісім людей та травмовано ще семеро, спонукало місцеві виконавчі органи влади переглянути ставлення до перепланування будинків в місті. Начальник управління містобудування та архітектури Юрій Фігар на черговому засіданні виконавчого комітету запропонував до розгляду проект рішення про встановлення режиму експлуатації, реконструкції, капітального ремонту, перепланування будинків на території Червоноградської міської ради.


За даними останньої інвентаризації, в Червонограді зафіксовано понад 1800 прибудованих балконів, тільки на 350 з них власники отримали відповідні дозволи. Понад 1500 балконів збудовані самочинно, без необхідних документів. В проекті рішення запропоновано заборонити спорудження нових, розширення і утеплення існуючих балконів і лоджій, розширення дверних та віконних отворів.


Пропозиція заборонити мешканцям дії, які за визначенням членів виконкому, сприяють підвищенню комфортності житлових умов, призвела до палкої тривалої дискусії. У підсумку більшість членів виконкому проект рішення не підтримали.


Газета "Новини Прибужжя"Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна