ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Польщі роботодавець побив заробітчанина із Червонограда.

опубліковано : 12.10.2019


У Польщі, у місті Познань, українського актора Юрія Чеботарьова, який родом із Червонограда та який поставив виставу про Майдан, побив польський працедавець.


Юрій Чеботарьов повідомив про факт побиття на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши також знимку зі слідами побоїв. Інцидент трапився у четвер, 10 жовтня.


"Зламаний ніс і сліди душіння на шиї-так зі мною розраховувався керівник піцерії, в якій я заробляв гроші на життя у Польщі.
Я актор з України, більше 20 років на театральній сцені. Виступаючи за європейські цінності виходив на Майдан у 2014 році. Три роки тому, не бачивши позитивних змін у своїй країні, на запрошення одного з театрів переїхав до Познання, брався за любу роботу, працював по 12 годин,не зважав ні на які помикання заробітчанина. Вчорашня подія була шокуюча.

Керівник локації у день звільнення за згодою сторін ще три тижні тому, не виплатив розрахунок і сказав прийти 10 жовтня о 22.00 за грошима. Зважаючи, що я іноземець намагався мене обдурити на гроші, а коли зрозумів, що не в дається, почав погрожувати і душити. Це змусило мене викликати поліцію. До приїзду поліції керівник піцерії усіма способами провокував мене, та не стримавшись наніс удар в обличчя. Дивною була і поведінка поліціантів, вони зовсім не хотіли бачити, що все моє обличчя в крові, не переглянули записи відеокамер, єдине, що викликали швидку. ( спасибі й на тому ). Переконаний, що якщо б я себе захищав і був хоч один синяк на керівнику піцерії, я б вже сьогодні був депортований.

Не розумію, як таке могло статися в європейській Польщі.
Щиро вдячний всім небайдужим за підтримку.
Ті, хто зловтішається, нехай подумають, що така ситуація могла бути з ними тут чи в іншій країні",

- пише у Facebook Юрій Чеботярьов.


У коментарі для Gazeta Wyborcza Юрій Чеботарьов сказав, що він вирішив звільнятися з піцерії Tivoli три тижні тому, перед важливими театральними гастролями: працедавець не давав йому згоди на поїздку. "Я почув, що мушу вибирати: або робота, або театр. Я вибрав театр", – розповідає актор, котрий пропрацював у піцерії рік.


Заборгованість складала приблизно 1700 злотих (10 тис. грн). Розпорядник закладу погодився видати працівникові 900 злотих, а про решту сказав, що залишить собі для супутніх соціальних виплат. Саме після відмови повернути гроші Чеботарьов викликав поліцію.


Сам інцидент трапився ближче до закриття закладу, перед 23:00. Шеф вимагав від колишнього працівника покинути приміщення, але Юрій відмовлявся, бо йому в поліції сказали, щоб чекав на прибуття поліцейської групи. "Керівник знову почав мене силою виштовхувати зі закладу, а вкінці вдарив мене головою в ніс", – розповів Чеботарьов.Поліція міста Познань підтвердила, що був виклик до закладу громадського харчування, а на місці виявили потерпілого. Слідство наразі не розпочалося. Юрія Чеботарьов, знайшовши адвоката, подаватиме заяву про злочин правоохоронцям у понеділок.


Українець має претензії до роботи польської поліції. "Дивною була поведінка поліціантів: вони зовсім не хотіли бачити, що все моє обличчя в крові, не переглянули записи відеокамер. Єдине, що викликали швидку. Спасибі й на тому", – написав Юрій у Facebook.


Керівник піцерії заперечує, що побив українця. "То якийсь наклеп. Авжеж, ми почубилися, але я його не вдарив. Після конфлікту Юрій вийшов зі закладу й повернувся вже в такому стані... Може, він вдарився до якогось канта", – сказав Ярослав.


Розпорядник закладу відмовився надати журналістам записи камер: відрубав, що вони не працюють.


Зі слів Чеботарьова, свідками конфлікту було щонайменше двоє осіб – дружина керівника та кельнерка. Втім, українець не вірить у те, що вони дадуть покази на підприємця.


За Юрія Чеботарьова заступився колишній консул України в Познані Вітольд Горовський. "Я знаю Юрія вже кілька років. Завжди проймав мене якогось кшталту несміливою, делікатною, але одночасно сильною особистістю", – написав Горовський.
Колишній консул похвалив Чеботарьова за моновиставу "Майданутий", котру він поставив у театрі Biuro Podróży.


Директор театру Мацєй Новак висловив намір надати підтримку Юрію. Новак заявив, що в його театрі українська тематика та самі українські люди займають дуже важливе місце. "Без українців та українок наш театр і наша батьківщина були би вбогіші культурно і матеріально", – зазначив він.


Низка польських діячів культури, із котрими, очевидно, перетинався Чеботарьов, виступили із засудженням вчинку польського підприємця. Перший секретар посольства України у Польщі Дмитро Горбань написав у коментарі до допису Лукаша Хотковського, що Юрій наразі потребує підтримки. "А ми працюватимемо спільно, щоб таких випадків не було. І щоб винуватці отримали покарання", – зазначив дипломат.


Юрієві Чеботарьову 36 років. Походить із міста Червоноград, що на Львівщині. Навчався акторській майстерності в Києві та в Харкові, працював у театрах Києва, Харкова, Львова. Співзасновник гурту "Бандурбенд", котрий активно гастролював по українських фестивалях усередині 2000-х. Переїхав на роботу до Польщі три роки тому.Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна