ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Суд відмовився штрафувати мера Червонограда та місцевого священика за масове богослужіння на карантині.

опубліковано : 11.05.2020


Складені на мера Червонограда, його першого заступника та священика місцевої церкви протоколи за проведене під час карантину масове богослужіння відправили назад до поліції для належного оформлення. Суддя Червоноградського міського суду Дмитро Рудаков виявив у кожному протоколі неточності, які перешкоджають нормальному розгляду справи. У випадку зі штрафами за порушення карантину – це доволі поширено і часто такі протоколи назад до суду вже не повертаються.

Масове богослужіння у Червонограді відбулося ще 29 березня, коли у церкві Святого Юрія (УГКЦ) проходила прощальна літургія отця Ігнатія Москалюка, який 13 років був настоятелем монастиря отців-василіян, а тепер переходив до Крехова. На той час у Львівській області вже був запроваджений карантин і діяла заборона на проведення масових заходів. Попри це на богослужіння прийшло багато священнослужителів та мешканців міста, які хоч і були на богослужінні в масках, однак стояли досить тісно один біля одного.

Спершу правоохоронці навіть відкрили кримінальне провадження за порушення санітарних норм під час цього богослужіння, але згодом справу закрили через відсутність складу злочину, склавши натомість чотири адмінпротоколи за порушення карантину. Протоколи склали на мера Червонограда Андрія Залевського, його першого заступника Дмитра Балка, начальницю відділу культури Тетяну Забаву та на самого отця Ігнатія.


Однак, як свідчать оприлюднені кілька днів назад ухвали Червоноградського міського суду, суддя повернув на дооформлення три із чотирьох протоколів (поки немає інформації про складений на начальницю відділу культури адмінпротокол).

У випадку із мером Червонограда та його першим заступником причиною повернення протоколу стало те, що в ньому не вказано, чи ці люди вчинили правопорушення як громадяни чи як посадові особи (у першому випадку штраф – 17 тис. грн, у другому – 34 тис. грн). Адмінпротокол отця Ігнатія, на думку судді, мав інший недолік – у ньому згадане рішення міськради Червонограда, яке встановлювало карантин у місті, але при згадці назву документа скоротили і виправили, а його копії не долучили до матеріалів справи.

Зазначимо, що інструкція зі складання адмінпротоколів, затверджена наказом МВС, не допускає закреслень, внесення виправлень чи доповнень до протоколу після того, як його підпише особа, якій інкримінують адмінпорушення. Через це, коли суди повертають такі протоколи поліції для належного оформлення, часто назад вони вже не надходять, а якщо і надходять, суд може закрити справу.


zaxid.netПошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна