Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?

Робота в Польщі →

МИ У ФЕЙСБУЦІ

Червоноградки здобули ''бронзу'' на чемпіонаті України з велоспорту.

опубліковано : 29.07.2020

З 16 до 19 липня в місті Біла Церква (Київщина) відбувся Відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми і Відкритий чемпіонат України з велоспорту на шосе в командній гонці. Загалом участь у змаганнях взяли 210 спортсменів.

Успішно на першому після карантинної перерви велосипедному старті змагалися спортсмени родом із Червонограда. Так, в індивідуальній гонці на 20 км Юлія Бірюкова стала третьою, поступившись Олені Шарзі з Миколаївщини та Валерії Кононенко з Донеччини.

А в командній гонці Юлія Бірюкова, разом із ще однією вихованкою червоноградської школи велоспорту Тетяною Клімченко, також стала бронзовою призеркою. Наші дівчата виступали на цьому чемпіонаті у складі об'єднаної команди разом із луганчанками та житомирянками.

Відзначимо також друге місце у складі команди м.Києва в командній гонці вихованця сокальської школи велоспорту Олеся Сусола.