ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Ремонт дороги Червоноград - Рава-Руська запланували розпочати з вересня цього року.

опубліковано : 05.08.2020


Роками тягнеться реконструкція прикордонної дороги Рава-Руська – Червоноград. Тендер на капітальний ремонт 2017 року виграла польська фірма DROG-BUD, втім роботи ще досі не розпочали.


52 кілометри прикордонної дороги Рава-Руська – Червоноград нині перебувають у жахливому стані. У глибоких ямах посеред дороги чого тільки не видно: будівельне сміття, шини, цегла, гілля, навіть є ями, де проростає трава.


Історія з реконструкцією дороги не нова. Задумали ремонтувати її ще у 2017 році. Тоді Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер на проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська Львівської області за моделлю "проєктування – будівництво". Замовлення виграла польська фірма DROG-BUD на суму понад 21 мільйон євро. Договір уклали, і тиша триває донині.


Згідно з основним документом, будівельні роботи мали розпочатися ще у березні 2020 року. Втім додатковими угодами терміни пересувалися. І ось в останньому документі від 13 липня цього року нова дата початку ремонту – серпень 2020-го. Але робочої техніки на місці далі не видно.


Проблеми з польським кредитом підтверджує керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Олег Береза. Олег розповідає, що були проблеми з документами, втім на сьогодні все вирішено і найближчим часом дорогу розпочнуть ремонтувати.


"Маємо чотири ділянки за польські кредити. Одна з них – це дорога Рава-Руська – Червоноград. Під час підготовки документації у нас виникло дві проблеми, – пояснює Олег Береза, – питання оподаткування та ввезення техніки. Згідно з договором, 60% має бути польського продукту, відповідно, постало питання, як правильно оформити дозвіл на в’їзд працівників і техніки на територію України, щоб вони працювали легально. Крім того, 40% ресурсів можуть брати в Україні, але питання з податками, адже в поляків кошти виділено лише на будівництво. Ми не знали, як вирішити ці проблеми. Але нині все з’ясували, і з вересня, думаю, розпочнемо будівництво".


Польська сторона повинна повністю реконструювати дорожнє покриття, тротуари, мости та освітлення. На роботу відведено близько двох років.


Еспресо.Захід


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна