ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Інвестор пропонує виготовляти із червоноградського вугілля дизпаливо і бензин.

опубліковано : 05.08.2020


У ДП «Львіввугілля» у рамках реалізації Міжнародного інвестиційного проєкту «Створення високотехнологічного комплексу виробництва синтетичних альтернативних моторних та побутових палив» відбулася робоча нарада з адміністрацією держпідприємства, директорським корпусом та очільниками профспілок за участі представників Львівської облдержадміністрації та Сокальської райради.


Перший керівник ДП «Львіввугілля» Олег Акімов привітав учасників наради та розповів про перспективи співпраці в рамках інвестпроєкту, що передбачають збереження ДП «Львіввугілля» в єдиному майновому комплексі та створення нових робочих місць.


Керівник Західного представництва ПП «Енергія природи – водень» Анатолій Акімов розповів, що фінансування проєкту, а це 4,7 млрд доларів США, – здійснюватиметься за рахунок інвестиційних ресурсів без використання державних коштів та надання державних гарантій від Уряду України.


Передбачається розвиток чотирьох основних модулів – вуглевидобувного, газифікаційного, синтезу кінцевої продукції та логістичного. Планується, що сировинна база базуватиметься на Тяглівському, Любельському родовищах та на діючих шахтах ДП «Львіввугілля» з розвитком на північ вздовж червоноградських пластів. При використанні придбаного за кошти інвестпроєкту сучасного ГШО передбачається вести видобуток з дуже складних для типової розробки пластів. Планується річний видобуток на рівні 6 млн тонн вугілля. Кінцева продукція – диметиловий ефір, який є сучасним рідким екологічно чистим дизельним паливом та високоякісний бензин без вмісту сірки. Також використовуються технологічні відходи, серед яких діоксид вуглецю, азот тощо.


«Меморандум щодо реалізації проєкту «Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива» Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, ПП «Енергія природи – водень» та компанія «Гальф Петролиум Лимитед Ко» (Катар) підписали 9 серпня 2018 року. Реалізація цього проєкту – важлива для області. ЛОДА зацікавлена в інвестиціях в місцеву економіку і створення робочих місць», – зазначив директор департаменту ПЕК та енергозбереження ЛОДА Богдан Кейван. Проєкт, що передбачає будівництво шахти «Тяглівська» та комбінату з газифікації вугілля, вже отримав ТЕО, безпосередню реалізацію призупинив карантин.


Заступник голови Сокальської райради Василь Бойко наголосив на цілковитій підтримці депутатів, а також Белзької громади, на території якої будуватиметься комбінат, й закликав пришвидшити реалізацію проекту шляхом звернення до Президента України з тим, щоб призначити «інвестиційну няню».


Щодо ДП «Львіввугілля», то на думку інвесторів, доцільно створити окрему юридичну особу, до складу якої повним комплексом перейде держпідприємство. Потенційний інвестор-генеральний підрядник – німецька компанія Halbach Mascinen fabric GmbH, яка є співвласником китайської компанії, що виготовляє ГШО, Yangquan Coal (Group) Co Ltd.


Директорський корпус та профспілки висловили цілковиту підтримку цьому проєкту, який у подальшому буде винесено за погодженням Міненерго на розгляд Уряду України.


lvug.com.ua


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна