ЗВЕРНИ УВАГУ


ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Червоноград та Соснівка можуть залишитися без тепла.

опубліковано : 04.10.2020


НАК "Нафтогаз України" оприлюднив перелік підприємств-виробників теплової енергії, борги яких ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону. Загалом у списку 84 підприємства з різних регіонів України. Є у переліку і два підприємства, що надають послуги на Львівщині.


Це "Червоноградтеплокомуненерго" та ТОВ "Енергія-Тепловодосервіс" (Старичі).

Як пояснюють у "Нафтогазі", виробники тепла до 23 жовтня повинні розраховуватись за газ щонайменше 90%, аби отримувати газ у режимі спецобов'язків.


Як виявилось, "Червоноградтеплокомуненерго", яке постачає тепло мешканцям не лише Червонограда, а також Соснівки та Гірника, розрахувалось на 87%. Аби підняти рівень розрахунків до 90%, підприємству треба заплатити ще 16 млн грн. У Старичах не вистачає лише 644 тисячі гривень. Там рівень розрахунків сягає 89%. Якщо підприємства не знайдуть потрібні суми, початок опалювального сезону у цих населених пунктах може бути під загрозою зриву.


"НАК "Нафтогаз" щомісяця збирає дані про заборгованості. Червоноградська міська рада підписувала договір про реструктуризацію, виділяла нам кошти, і ми розраховувались за газ. Цього місяця сталась затримка, бо у міському бюджеті не було достатньо коштів. Але 24 вересня на сесії Червоноградської міської ради прийняли рішення про виділення 1,8 млн грн для погашення заборгованості", - розповів директор КП "Червоноградтеплокомуненерго" Степан Дмуховський. Утім, чи вчасно почнеться опалювальний сезон у шахтарських містечках, він не впевнений.


zahid.espresoПошир для друзів!ЦІКАВО :
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна