ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

У Червонограді почастішали випадки жорстокого ставлення дітей один до одного.

опубліковано : 12.11.2020


Червоноградський відділ поліції


Останнім часом почастішали випадки жорстокого ставлення дітей один до одного, яке проявляється у побитті та спричиненні тілесних ушкоджень. Як правило такі випадки стаються між дітьми віком від 5 до 14 років.


Як повідомила старший інспектор сектору ювенальної превенції Червоноградського ВП майор поліції Ірина Панасюк ситуації бувають, як і під час навчального процесу так і за межами школи. При розгляді даних випадків найчастіше виникає проблема неналежного виконання батьками обов’язків щодо своєї дитини та контролю її поведінки.


Є випадки, де дитина-кривдник проживає у кризовій сім’ї, де за його поведінкою, пересуванням на вулиці, колом друзів не слідкують батьки. Є інша сторона, коли батьки занадто зайняті роботою, а також своїм особистим життям і тим самим не приділяють увагу своїй дитині. Дуже часто є випадки, де батьки схвалюють дії своїх дітей, мотивуючи це самозахистом та вмінням відстоювати свою думку, де у поведінці дитини жертви знаходять безліч причин по яких їх дитина-кривдник мала підстави спричинити тілесні ушкодження. Бійки відбуваються не лише між хлопцями, є також випадки за участі дівчат.


Так, наприкінці жовтня 2020 року під час прогулянки на дитячому майданчику малолітнього хлопчика віком 6 років побив його знайомий, який проживає з ним в одному дворі. Причиною побиття став конфлікт, який виник під час гри та в подальшому переріс в бійку. Мама дитини кривдника наполегливо відстоювала позицію своєї дитини та не бажала визнавати його та свою провину. Як встановили працівники поліції хлопчик навчається у Червоноградській спеціалізованій школі №8. З мамою кривдника правоохоронці провели профілактичну бесіду, з дитиною її провести не виявилось можливим, оскільки мама заборонила будь-яке спілкування із ним.


Інший випадок стався на території ЧНВК №3. Дівчинка віком 9 років після занять прогулювалась територією школи та спілкувалася з друзями. Неподалік від них проходила ще одна компанія дітей серед якої і був хлопчик віком 11 років. Останній вирішив пожартувати із дівчинкою та взяв її сумку із спортивним одягом, яка стояла на землі та почав із нею втікати. Однак, побачивши, що дівчинка його не доганяє та не здійснює вимог по поверненню сумки він самостійно повернувся до неї та повернув сумку на попереднє місце. В той момент, коли він від неї відходив дівчинка нанесла йому сильний удар, внаслідок якого хлопчик потрапив у лікарню та на даний момент перебуває на стаціонарному лікуванні.


По даних фактах проводиться перевірка. Так, як діти не досягли віку з якого наступає кримінальна та адміністративна відповідальність тому до відповідальності будуть притягнуті їх батьки.


За 10 місяців 2020 року працівниками сектору ювенальної превенції Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області було проведено 23 лекції серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у тому числі з їх батьками, зареєстровано 11 випадків тілесних ушкоджень спричинених дітьми, притягнуто до адміністративної відповідальності 53 батьків.


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна