ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Розібрали сцену перед Червоноградським народним домом.

опубліковано : 13.11.2020


Про те, що сцену перед Червоноградським народним домом планують розібрати, було відомо ще на початку літа. Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету Червоноградської міської ради 18 червня на черговому засіданні. Міський голова Андрій Залівський пояснив необхідність демонтажу домовленістю із польською стороною про інфраструктурні зміни в рамках реалізації проєкту програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна «Ksiezpol&Kristinopol: ethno + geo = perspective».

Про це пише "Новини Прибужжя", інформує Червоноградський nadbugom.in.ua


Протягом 15 років програма фінансує некомерційні проєкти, які поліпшують якість життя мешканців східної частини Польщі та західних областей України і Білорусі. Вона передбачає культурні обміни, концерти, мистецькі заходи і включає невелику інфраструктурну складову. Цього року більшість заходів проводять в режимі онлайн або перенесені на той час, коли дозволить епідеміологічна ситуація.


Елементи демонтованої споруди використають для облаштування вуличної сцени у центральному міському парку позаду будівлі народного дому. Саме туди планують перенести більшість концертних програм та інші забави для містян та гостей Червонограда, таким чином збільшити кількість локацій культурного життя міста. Також очільник Червонограда сказав, що в перспективі планують провести капітальний ремонт сходів, облаштувати пандус (це вже зробили – прим. автора), відремонтувати та підсвітити фасад.


Початок демонтажу сцени минулого тижня викликав у мешканців Червонограда контрастні почуття. Розібрали сцену перед народним домом Одні щиро раділи і ділилися різноманіттям планів щодо розвитку культурного відпочинку містян, інші так само щиро обурювалися, що знищують міську локацію, з якою в них пов’язані приємні спогади про масові культурні заходи та концерти на День міста і День шахтаря.


Про те, чому вирішили розібрати головну сцену Червонограда і як планують проводити культурні заходи у центральному міському парку розповіла директорка Червоноградського народного дому Іванна Ейхорн. – Сцена перед входом до народного дому вже давно перебувала в аварійному стані. Використовувати її за прямим призначенням було уже небезпечно. Стеля ремонту не підлягала. Підлога така, що вико- нувати танцювальні номери було просто неможливо. Окрім того, проведення масових заходів на площі перед народним домом в дощ або спеку дуже незручне для глядачів – ані дерев, під якими можна укритися від палю- чого сонця, ані лавочок, на яких можна перепочити, там немає.


Саме тому побудова стаціонарної сцени в центральному міському парку позаду народного дому зробить проведення культурних заходів комфортнішим для мешканців Червонограда та гостей міста і зручнішим для працівників нашого закладу. А значить, зможемо проводити концерти та інші розваги набагато частіше. Незмінним залишиться святкування на Вічевій площі дня Незалежності, а концертну програму для дітей до свята Миколая плануємо перенести на головну сцену народного дому. Максимально використаємо спеціальні ефекти і комфортні умови для створення дійсно казкової, святкової атмосфери.


В рамках культурно-мистецького проєкту програми Транс­ кордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна «Ksiezpol&Kristinopol: ethno + geo = perspective» нам вдалося узгодити з польськими партнерами будівництво або облаштування стаціонарних сцен для обох учасників. Для цього передбачені кошти в розмірі 10 відсотків від загальної суми проєкту на інфраструктурну складову. А це 60 000 євро для обох сторін-учасниць проєкту. Він триватиме один рік.


Загалом сума на спорудження сцени виходить досить скромна. Тому щоби зекономити вирішили використати для будівництва металоконструкції та всі елементи, які можуть стати в пригоді після демонтажу старої сцени.


Виконавця технічної частини робіт визначили шляхом тендеру. Знайти підрядника, який був би готовий виконати всі необхідні роботи за більш ніж скромну винагороду вдалося лише з другої спроби.


Після демонтажу старої сцени відкрився фасад народного дому. Так, він потребує ремонту, як і сходи. Будівля народного дому стара, на її утримання, догляд і ремонт потрібні великі гроші, а в нашій країні, на жаль, культура завжди фінансується за залишковим принципом. Тому ми активно шукаємо інфраструктурні проєкти, в пріоритеті яких були би заклади культури. Хоча, направду, таких зараз дуже мало.


За цей час напрацювали проєкт­ ну базу, подаємо свої пропозиції на різноманітні конкурси. Звісно, сподіваємося на підтримку держави, міста, але дуже на це не покладаємося. Шукаємо будь-які можливості, щоб отримати гроші на ремонт і підготуватися до 60-річного ювілею Червоноградського народного дому, який святкуватимемо наступного року.


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна