ЗВЕРНИ УВАГУ

‡агрузка...

ПОГОДА у районі

КУРС ВАЛЮТ

КОРИСНЕ

ОПИТУВАННЯ, ТЕСТИ


02.05.2019

Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?


15.04.2018

Пройди легкий, цікавий та водночас з хитринкою тест з англійської мови.


17.03.2018

Давайте перевіримо, чи добре Ви знаєте породи собак? (Тест)


18.10.2017

Опитування: де у Червонограді найсмачніша піца?


26.04.2017

ТЕСТ: а Ви добре знаєте місцевий говір?

Більше опитувань →

Цікаві тести →


РОБОТАРобота у Червонограді →

Робота в Польщі →


МИ У ФЕЙСБУЦІ

Не платите за газ чи доставку - на вас подаватимуть до суду.

опубліковано : 19.11.2020


За даними газовиків, станом на початок листопада борг споживачів за розподіл газу перед АТ «Львівгаз» становить більше 50 мільйонів гривень. Відтак, у компанії грозяться стягувати борги через суд.


«Ми не втомлюємось наголошувати на тому, що оплата за доставку газу є дуже важливою. Мова йде про безпеку споживача. Розподіл за доставку газу – це, в першу чергу, робота аварійно-диспетчерської служби «104», яка працює безперервно. Частка грошей за доставку – це витрати на утримання газорозподільних мереж, їх модернізація, капітальні та поточні ремонти, підтримка належного тиску в газорозподільній системі»,- розповідає Олег Вінцюк, комерційний директор АТ «Львівгаз».


Не отримавши кошти за послуги з доставки газу, АТ «Львівгаз» не може гарантувати якісне обслуговування мереж та безперебійне газопостачання.


Окрім того, у регіональній газовій компанії наголошують, що боржники ризикують втратити допомогу від держави. Списки боржників регулярно передаються в структурні підрозділи управлінь соціального захисту. Борги за газ та його розподіл є підставою для припинення отримання субсидій.


Вже зараз до суду надіслано більше 70 тисяч досудових повідомлень.


Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат. Окрім боргу, споживачу доведеться сплатити судовий збір — 2,1 тис. грн, а також виконавчий збір -10% від суми заборгованості і можлива заборона виїзду за межі України. У багатьох випадках сума додаткових витрат перевищить суму, яку споживачеві слід сплатити за послугу з розподілу газу.


Львівгаз


Червоноград

Пошир для друзів!ЦІКАВО :


Загрузка...


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ


сторінка : Новини | Головна